Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Éjjel azt álmodtam h vérszomja...

Éjjel azt álmodtam h vérszomjas farkasok támadtak meg. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

2012. szept. 22. 13:20
 1/4 Ezalor ***** válasza:

Kedves kérdező!


Többféle álom van. Van olyan aminek van jelentése, és van aminek nincs. Aminek viszont van az általában a te egyéni szimbólumnyelveden keresztül üzen neked, tehát rajtad kívül senki más nem tudja értelmezni.



Üdvözlettel,

Ezalor

2012. szept. 23. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Alapjában véve szkeptikus vagyok, de az előző hozzászólás nagyon tetszik.


Én egyszer azt álmodtam, hogy egy fa alatt fekszem egy nagy farkas (kb, mint a 300-ban, vagy a Trónok Harca II évadában) körözget körülöttem, morog néz, mint ahogyan az éhes ember nézi a finom sültet, és a körözése nagyon lassan átmegy spirál pályás mozgásba, és minden körrel kicsit közelebb van morog, és éhes. Én eközben teljesen béna vagyok, de látok hallok (ilyen paralízis féle állapot).


A körülmények, és az akkori életemben végigmenő dolgok alapján én úgy értelmeztem, hogy a farkas egy általam megoldhatatlanul nehéznek tűnő vizsga, házi, vagy dolgozat, volt, amit nem lehet kikerülni, vagy elhalasztani (ezért közeledhetett, lassan és éhesen arra, hogy "megoldjam").


Azt tanácsolom, gondold végig, hogy mik vannak manapság az életedben és próbálj valahogy párhuzamot keresni az álom közt. Persze, csak ha úgy gondolod szeretnél neki jelentőséget tulajdonítani. Ezt te tudod. Az agy rendkívül bonyolult, és jó érzéke van a szimbolikához. Nem kell egyből szellemre vagy egy lényre gondolni, hogy ő küldte az álmot, persze, ha akarsz az is a te dolgod. Szerintem ezek az agy véletlenszerűen generált reakciói egyes élethelyzetekre, eseményekre.

2012. szept. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Farkas

Kedvetlenség. Fehér farkas: új ismerőseid csalódást okoznak. Szelíd farkas: megbékélés, beletörődés. Támadó, vicsorgó farkas: lázadozás. Farkas, ami kosarat, csomagot visz: nagyon keserű gond, amitől lassan megszabadulsz. Ruhába öltözött farkas, felnőtt álomban: keserves csalódás, fájdalom, ami lassan, de biztosan elmúlik; baj, amiből kifelé tartasz.


A minket üldöző farkas a saját természetes indulatainktól vagy közeli hozzátartozótól való félelmünk.


vér

A szenvedély és a kegyetlenség szimbóluma, gyakran szexuális jelentéssel is bír. Ha te vérzel: önsanyargatás, bűntudat, önsajnálat, másoknak mindig a problémáidról fecsegsz, sértődékenység; havi vérzés: a terhességgel kapcsolatos vegyes érzelmek, az attól való félelem.

Vérző embert látni: ha ellenséged: hát hasonlókat kívánnál neki, örömmel töltene el ha így látnád. Ha számodra kedves ember vérzik: félted őt valamitől, esetleg betegség jele.

Vérfolt: bűntudat, kellemetlen emlék.


fájdalom, fájás, fáj valami

A fájdalom álmodban akkor jelentkezik ha alvás közben valóban fáj valamid. Súlyos lelki problémák is megnyilvánulhatnak fizikai fájdalomként. Valami nagyon nyomja a szíved.

2012. szept. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

harapás

Ha megharapnak: ellenségeskedés. Ha állat harap meg: féltékenység.

2012. szept. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!