Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez hogy lehetséges? Ilyen...

Ez hogy lehetséges? Ilyen farkasok lehetnek?

Figyelt kérdés
Még régebben asszem tavaly télen volt, mentem egy barátnőmhöz, hogy elhozzam a kisfiamat tőle, mert náluk volt játszani barátnőm fiával. És mikor entem érte már félig sötét volt, de tisztán láttam, hogy az utca egyik sarkán az utolsó ház sarkának támaszkodva ült két lány meg egy kutya. Mikor visszafele jöttün a helyükön már három nagy kutya volt. Ekkorra már sötét volt, de tudom, hogy jól láttam. Eddig nem beszéltem róla senkinek, mert féltem, hogy hülyének néznek. Megkövezhettek, de képzeljétek magatokat az én szitumba és úgy válaszoljatok. Lehet hogy a két csajszi csak szivatta a népet? Bár ez is hülyeség volna...
2011. okt. 23. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
NEEE ÁTVÁLTOZTAK A CSAJOK KUTYÁVÁ!! MOST MI LESZ?
2011. okt. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy ültek a kutyák, azon a helyen, pózban, ahol a 2 lányt láttad? De jó, mégis vannak ilyen lények. Egyszer mi fényképeztünk és egy fehér csík ment el valaki feje felett. A fényképen látszik is. És pont halottak napja volt. Biztos hazalátogatott. Elmosódás nem volt a képen.
2011. okt. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
ők voltak a tekergők :"D
2011. okt. 24. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen ugyanűgy ültek mind a hárman. Elég ijesztő volt:S
2011. okt. 24. 11:40
 5/7 anonim ***** válasza:
01:35 tedd már fel a képet:)
2011. okt. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Darabolo válasza:
muti
2011. okt. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tedd fel a képeet! :)
2011. nov. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!