Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » 4 éve meghalt nagypapámmal...

4 éve meghalt nagypapámmal sokat álmodok, akivel rettentően szerettük egymást! Álmomban mindig "ledermedek", szinte nem tudok szólni semmit, de nagyon örülök neki. Ő mindig csak néz rám, nem mond semmit, csak kitárja felém a kezét. Mit üzenhet?

Figyelt kérdés

Azt mondták többen, hogy figyeljek arra mit mond, mert így akar nekem segíteni. De nem szól semmit, nem mosolyog, inkább kimérten, kicsit bánatosan néz rám és általában hosszú, fehér "ruha" van rajta, mint amilyet Jézus viselt.

Megrendítő számomra, de egyben nagyon jó is. Csak ilyenkor hetekig elhatalmasodik rajtam ismét az a mérhetetlen hiányérzet, amit előtte sikerült elfojtanom magamban. Mit akar üzenni nekem?? Annyira szeretném tudni. Őszíntén megmondom, 1 km-re lakok a temetőtől ahova el lett temetve, de egy évben max 1-szer megyek ki hozzá. Önzőségnek hangzik, de engem az annyira felzaklat, hogy órákig ott ülök a sír mellett és bömbölök, pedig 29 éves vagyok. De nem telik el olyan nap amikor ne gondolnék rá!!Tudna valaki ezzel kapcsolatban segíteni nekem?



#álom #halott #álmodás #halott üzenete
2012. szept. 23. 00:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit, ez csak álom, nem üzen semmit.
2012. szept. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a megváltásod vagy már korában is kapcsol kõztek vagy õrkség én csak tudok gyanitani hogy ez egy látomás volt en velem is volt már ilyen nem egyszer csak ezt neked vagy is magad tol kell meg fejteni vagy Müller Rose- tol ö meg sosem tevedet de a legjobb ha te magad jöszrá
2012. szept. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves amcsics:


Nagyapád azt üzenni, hogy lépj túl rajta. Tudja, hogy még mindig a halálán siránkozol, és ezért nem tud békében nyugodni - ezért jár vissza az álmaidban. Azt üzeni, hogy vedd kezedben az életed irányítását, és őt temesd el mélyen a gondolataidban, mert míg nem lépsz túl a kedves nagytatádon, addig csak fél ember leszel.


Édesapám is ano. sokat álmodott az akkoriban meghalt nagymamámról. Emlékszem, mindig bal lábal kelt fel, egészen addig, míg túl nem tudott lépni.

2012. szept. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagypapa

Látni őket vagy beszélni velük: jószerencse, egy terved sikerül. Asztalnál ülni velük: hosszú életre számíthatsz.


Szeretett lény:

Az álmodó eszményi társát testesíti meg. Egy kapcsolat túlzott elvárásokból adódó zavarára is utalhat. Titkos szándékoktól is óv.


fehér

Megtisztulás jobbá válás. Fehér fény: belátod egy hibádat.


ruha, ruhanemű

Általában takargatnivaló.

2012. szept. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!