Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A világvégével álmodtam?

A világvégével álmodtam?

Figyelt kérdés

Először is nem hiszek benne és ezáltal nem foglalkozok vele. Álmomban fiatalabb voltam kb. 18 éves. Nagyon sokan vonultunk a hirtelen besötétedett utcán a buszpályaudvar felé. Ott vártuk a mentő járatot, amit értünk küldtek. A következő amire emlékszem, hogy abban a házban voltunk mindannyian amiben gyerekkoromban éltünk. Mindenki úgy mondta hogy hamarosan bekövetkezik a "változás". Késöbb szerepelt az álmomban egy halott kisfiú aki félig lelógott a terasztetőről. Ennél a pontnál ébredtem fel, és akárhányszor visszapróbáltam aludni, mindig halott embereket láttam! Félelmetes volt!


Ha valaki részleteket megtudna fejteni, vagy az egészet, megköszönném!!



2012. szept. 24. 05:42
 1/5 anonim ***** válasza:
20%

> Ha valaki részleteket megtudna fejteni, vagy az egészet, megköszönném!!

Tudod, mindenki szokott hülyeségeket álmodni, mégsem gondolkozik egész nap azon, hogy "mit jelenthet". Nem jelent semmit!

2012. szept. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem foglalkozol vele, akkor miböl gondolod, hogy vilagvegeröl almodtal? ha nem hiszel a vilegvegeben, akkor az neked nincs, az semmi, akkor hogyan merült fel benned, hogy megis erröl almodtal?


Nekem az jutott eszembe, hogy elözö eletedböl a mostaniba atmenetröl is almodhattal, ez lehet a valtozas. (Persze, en hiszek az elözö eletben, ezert is juthatott ez eszembe.:) Elözö eletedbe koncentracios taborba meneteltel, meghaltal, vagy akar a buszpalyaudvarhoz siettel es meghaltal. Halott emberek mindenütt - lehetett terrortamadas is, ami elöl menekitettek ismerösök, a buszpalyaudvarnal megbeszelve a talalkozot, vagy egyszerüen csak haboru. Majd a a gyerekkori szobad jön, ahol varjak a valtozast, a megszületest. Mivel az idö nem linearis, azaz egyszerre törtenik minden, ez a 2 helyszin alomban akar egyidöben is lathato. Igy ujra elökerülnek elözö eletedböl a halottak kepei.

Ha nagyon eletszerü, mintha megtörtent volna veled, akkor szerintem ilyesmi.


A jövöröl egyebkent mar csak azert sem almodhatunk ilyen szinten sztem, mert az meg nem törtent meg, azt mi alakitjuk, es nincs megirva, hogy igy es igy fog törtenni.

2012. szept. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Érdekes amit írtál! Köszönöm 3-as!
2012. szept. 24. 11:03
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

utca

Ha üres, nyomasztó: szerelmi csalódás; ha emberekkel van tele zsúfolt: eseményes élet; kivilágított utca: kikívánkozik belőled titkod.


sötétség

félelmet kelt: az egyedülléttől, magánytól való félelem; segítőre, támogatóra lenne szükséged, egyedül nehezen boldogulsz az életben mindig kell valaki bíztasson vagy noszogasson.


mentő autó

- Jó elhatározás; jó irányú változás.


ház

ház, amiben otthonosan érzed magad, érdekes helyeket és embereket találsz benne: barátságos természet; kis szerelmi bonyodalom, bánat, amiből könnyen kikerülsz.


halál

Régi magyarázat: szerencse, hosszú élet. Valaki az utadban áll egy vágyad megvalósításában, úgy érzet gátolva vagy. Ismeretlen személy, ha szemed láttára meghal: ellenséged ármánykodásai ellen védett vagy.


gyerek

Pletyka. Valami jót jelent. Új lehetőségek, pozitív változások jele. Jó híreket kapunk, vagy örömben lesz részünk.


tető

- Befejezett dolog. Mást tetőn járni látni: elítéled, akit látsz.


Katasztrófa

Aktuális létbizonytalanságtól szenvedünk, melyet okozhat érzelmi (árvíz), indulati (tűzvész), egzisztenciális vagy anyagi krízis (tornádó, földrengés). Elsősorban azokra jellemző, akik nem bízzák magukat másokra, nem tudnak sodródni, hanem folyton kontrollálják az életüket, ezért rettegnek a kontrollvesztéstől, ami hasonló a halálfélelemhez.

2012. szept. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
33%
Most akkor tőlünk kérdezed, hogy a világvégével álmodtál-e? Honnan a fenéből tudjam?
2012. szept. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!