Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom még mindig vele?

Miért álmodom még mindig vele?

Figyelt kérdés

Másfél évig jártam a barátommal, talán még sosem voltam ennyire szerelmes mint akkor. Ő sajnos egy hónap múlva lesz egy éve hogy ott hagyott engem egy másik lányért. Szakítás után rengeteget álmodtam vele... de sírás nélkül kihevertem úgy érzem. Néha-néha álmodom vele.. ma is láttam csak kocsiból.. délután elszúnyókáltam és ismét vele álmodtam. De már nagyon zavar.. álmomban mindig az van hogy ő újra próbálkozik nálam és azt mondja h a csaj akiért ott hagyott nem is fontos neki.. álmomban régen sosem akartam megbocsájtani neki... az utóbbi álmaimban meg ugrok neki minden szavára. A srác hatalmas hatással volt rám, rengeteget tanultam tőle, mellette lettem igazán Nő. Nagyon szerettem vele lenni, jól kijöttünk, de mindig azt éreztem hogy kevés vagyok neki... Szóval nemsokára egy éve hogy én szingli vagyok ő meg 1 éves párkapcsolatában szerintem boldog. Mondjuk a kapcsolatuk elején 3x próbálkozott vissza szerezni.. de nem volt túl aktív.. ráadásul én ezt soha nem bocsájtanám meg.. de még is hiányzik az ottani életem vele. Miért álmodom vele folyton? Szeretem akkor?

19/L



2012. szept. 24. 19:07
 1/3 anonim válasza:
Nem biztos hogy szereted, ezt te tudod eldöntenni, sztem inkább még nem heverted ki azt h ő mással van most, velem is ugyanez történt, de attól függetlenül én sose bocsátannék meg neki, sőt utálom !!
2012. szept. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én sem tudnám megbocsájtani, de már idegesít az hogy ez megy mióta..valahol hiányoznak a régi dolgok, hiányzik azaz élet... vele.. minden.. nagyon kíváncsi vagyok mi van vele... magamat hibáztatom amiért vége lett.. annyira megmutatnám neki h mennyire felnőtt lettem, magabiztos, önnűlló Nő.. csak h irigykedjen... érdekel még valahol a lelkem mélyén
2012. szept. 24. 21:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha valóban úgy érzed, hogy felnőtt nő lettél, akkor ideje lenne tovább lépned! Ez a szingli állapot talán nem tesz jót neked. Próbáld meg más hímneműekben is megtalálni a szépet és a jót, társat találni, mert úgy gondolom nem tesz neked jót ez az álomvilág!
2012. szept. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!