Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok mindig az utált...

Miért álmodok mindig az utált tanárommal?

Figyelt kérdés

Már nem tanít,leérettségiztem,de az utóbbi hetekben szinte mindig előjön álmomban.

Ma reggelre azt álmodtam,hogy bevizelt és csütörtök volt.Ma egész nap csütörtöki hangulatom volt :D

Volt olyan is,hogy lovagolt egy tök szép lovon,pedig nincs is lova :/ És sztem nem is tud lovagolni xD

Egyszer meg terhes volt és elvetélt,vagy bankba dolgozott,vagy hozzánk költözött egy hétre és amikor megkérdeztem tőle,mit keres itt azt mondta,hogy nyaral x)


2012. szept. 25. 00:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a tudatalattid próbálja meg elsimítani a konfliktust azzal, hogy esendőnek láttod őt (bevizelt), vagy tiszteletre méltónak (lovagol), illetve közösséget vállalsz vele - hozzátok költözik.

De lehet bármi más is. Nekem is volt ilyen békítő álmom, egy lánnyal, akit nagyon utáltam. Azt álmodtam, hogy ugyanolyan nyakláncot kaptunk mind a ketten egy paptól, és ezzel kiderült, hogy mi egyszínűek vagyunk.

2012. szept. 25. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert saját bevallásod szerint is utálod, tehát foglalkoztat.
2012. szept. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

tanár

Ha tanárral álmodsz: jelképesen egy vizsga előtt állsz és kétségeid vannak, mindent helyesen teszele. Tanárt látni és beszélni vele: egy megoldatlan probléma áttanulmányozásából örömöd és hasznod származhat. Ha te vagy tanár: mindent jobban szeretnél tudni másoknál. Gyermek álmában: a tanárodhoz fűződő érzelmeidet tükrözi, félelmet, rajongást, esetleg nagyon félsz egy közelgő vizsgától.


Dolgaid, ügyeid feletti hatásod jelképe. Szabadon futó ló, vadló: fiatalos és majdnem mindig értelmes lázadás; szembehelyezkedés az öncélú szabályozással. Lovon ülni és ott biztonságosan, jó érzéssel lovagolni, az ami: nyeregben lenni és maradni. Lóról leesni: hiba, nem vagy képes kivédeni egy támadást. Lovon félelemmel ülni: olyasmire vállalkozol, ami meghaladja a képességeid. Fehér ló: jó ügyet hiszel képviselni. Szürke, deres, almásderes: becsületes célok. Kese: cinikus vállalkozás. Fekete ló: lemondás, gyász. Sörösló: nyugalom utáni vágy. Fiatal ló; csikó: valóra nem válható álmok. Mén: határozottság; kanca: bővérűség. Ló, aminek szokatlan - rendhagyóan dús, esetleg meglepő színű - sörénye van: olyan szenvedély ébred benned, ami meglep, megrémít. Fékezhetetlen ló: életed irányítása kicsúszik a kezedből. Lovagolni: emberen lovagolni: asszonynak élénkség; férfinak: furcsa vonzalom; ördögöt meglovagolni: gyanús mesterkedés; rajtad, ha lovagolnak: ha ellenedre van: zsarnok házastárs; ha kedved leled benne: viszályt szítasz; bajt keversz.


naptár, napok

Rendszabályok, amelyek betartása nehezedre esik. Női álomban: terhesség körüli gondolatok; igen gyakran a teherbeeséstől való félelem.



Vetélés

Rendszerint az élet rossz irányú menetére vagy tervek meghiúsulására utal. Magzatelhajtással kapcsolatos álmaik lehetnek olyan nőknek is, akiknek volt már abortuszuk, és lelkileg még nem tudták túltenni magukat gyermekük elvesztésén. Terhes nőknél némelykor a terhesség időszakában fellépő, esetleges komplikációktól való félelemre is utalhat.


bank

Nagyravágyás, olyanra törekszel, ami csak nagyon nehezen érhető el. Bankban alkalmazottnak lenni: jó kilátások, vagyoni helyzeted javítására új lehetőségek.


Költözni:

Olyan változásokra számíthatunk, amelyek alapvetően felforgatják életünket, ezek a változások lehetnek pozitívak is. Ha mást látunk költözni, valószínű, hogy vége lesz egy értékes kapcsolatnak.

2012. szept. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!