Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentez az álom?

Mit jelentez az álom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemrég a következőt álmodtam, kíváncsi lennék, mit jelenthet:


Álmomban ültem a kanapén, egy filmet néztem a gépen(kb. 120 cm-re a monitortól). Nagyon tetszett a film. Később már nem is csak néztem, én magam is része voltam. Arról szólt, hogy pár üzletember szerűség egy nagy házban a pénzen veszekedtek, majd elkezdtek verekedni. A film 1szám 1. személyben játszódott. Annyira élveztem a verekedést, hogy a kanapén ülve az öklömmel ütöttem a levegőt. Ezután vettem észre, hogy a film valóság. Kb. 15. perce ütöttük egymást, volt aki kifeküdt, valakinek kicsattant a szeme fölött, valakinek az egész arca vérzett. Nem volt olyan ember aki teljesen ép. 4-5-en voltunk az elején, a végére én és egy szakállas, ősz öregember maradt. Az arcán csak kevés vér volt, kicsit azért meg volt lilulva. Néha jól eltaláltam, de nagyon viselte az ütéseket. Párszor ő is jól elkapott engem. Nem érdekelt a fájdalom, csak a pénzre tudtam koncentrálni. Ezután valamiért megsajnáltam az öregembert, és elsétáltam, és közben azt gondoltam:"ku.rva anyád, akkor legyen tied a pénz."


Bocs, ha kicsit zavaros lett.



2012. szept. 28. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:

azt hogy álmodtál egy jót

, mégis mit jelenten?

2012. szept. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Máskor ne egyél lefekvés előtt. xd

Amúgy kulcsszavakat keresd ki az álmoskönyvből. (pénz, üzletember,film, verekedés...)

2012. szept. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!