Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy lehet egy álmot újra...

Hogy lehet egy álmot újra álmodni? SÜRGŐS

Figyelt kérdés

2012. okt. 1. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Naponta kb 13× álmodsz. Ennek töredékére emlékezel csak, mert ritkán van, hogy pont az álom közben ébredsz fel. Az álmok pár percig tartanak.


Lehet, hogy számtalanszor álmodsz az adott dologról, csak éppen nem az álom közben ébredsz fel.


Amikor a szemhéj gyorsan remeg, REM, akkor álmodsz ilyenkor kell felébreszteni téged. Kérj meg valakit, hogy éjjel őrizze álmod és mindig ébresszen fel. Így nagy eséllyel éled át újra, hogy újra azt álmodtad amit akartál. :)

2012. okt. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Ahhoz meg kell tanulnod tudatosan álmodni, ami ne megy egyik napról a másikra. Lehet addigra el is felejtenéd, hogy mit akartál újra álmodni, de érdemes megtanulni. Jobban megismerheted Önmagad, az agyad működését, félelmek leküzdését, de szórakozhatsz is álmodban, hisz bármit megtehetsz.

Ajánlom ezt az oldalt: [link]

2012. okt. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%

Elsö válaszoló: Azért ennyire nem kéne a hülyeséget terjesztened. Az álmaidra úgy is emlékezhetsz, ha nem REM-ben ébredsz.


Ezen kívül az álmok nem csak egy pár percesek lehetnek. A REM szakaszok hossza folyamatosan változik, így az álmok hossza is.


Emellett a szemhéj nem remeg sehova, a szemed mozog gyorsan, ezért is hívják REM-nek (Rapid Eye Movement).


Máskor olvasgass kicsit mielött írsz. :)



Amúgy pedig a második válaszolónál a pont. Tudatos álmokban oda juthatsz el, azt tehetsz amit akarsz, így újraélheted azt a bizonyos álmod akár. :)

2012. okt. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%

Mérhetetlenül ostoba, ellenben okoskodó kövér nőnek tűnsz. Úgy képzellek el mint a soma gésa, tudod az az idősebb, kövér nő a tv-ből.


Olvasgasd a női magazinokat, mert ott leírják a frankót (áltudományt) és oktass ki másokat te kis álprofesszornő. :)

2012. okt. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:))Az utolsónak: Rábasztál hapsikám mert fiú vagyok:)) ÉS csak azért írtam ki ezt a kérdést mert kutatni szeretnék a múltkori álmom után:))
2012. okt. 2. 07:17
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
Nem neked szólt, hanem az utolsónak Amandának.
2012. okt. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

ma 02:33: Látom nem tudod elviselni, ha rávilágít valaki a tudatlanságodra :)


Jobban jársz ha legközelebb nem okoskodsz és akkor nem fogsz beégni :)

2012. okt. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

Amanda, magadat égeted mint általában az ezo. ufo stb. magas IQ-jú 6 éveseknek fenntartott topikokban. Vagy csak nekem tűnt fel hogy 6 éveseket oltogatsz azokban a topikokban? Kéne némi önvizsgálatot tarts, nem mások miatt, magad miatt.

Megértem, hogy nincsenek barátaid, a nyers, faragatlan stílusod miatt, de azt ne feledd gombóc artúr, hogy attól, hogy okosnak hiszed magad, még nem vagy az. Persze ha az említett színvonalas témakörökben teszed próbára magad, akkor nyilván okos vagy a 6 évesekhez képest, kérdés nem szánalmas-e számodra, hogy ágyúval lősz verebekre.

Mert így kívülről annak tűnsz :)


Na fel a fejjel nagyi és hidd el attól, hogy utálod magad még nem rossz a világ ;-)

2012. okt. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Ennél többre nem futotta?:)


Az még nem jutott eszedbe, hogy pontatlan sértésekkel sehova se jutsz? :D Édeském, ez itt az internet, ha megakarsz sérteni valakit, akkor olyannal próbáld, akit ez meghat :)


Az meg, hogy ilyen módon próbálod magad többnek bemutatni és így kerülöd a tényt, hogy téves információkkal akartad ellátni a kérdezöt. Kicsit nézz magadba, lehet ám, hogy nem a világ olyan gonosz veled ;)



U.I: A spájzban van egy kis friss befött neked.

Puszil, nagyid ;)

2012. okt. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Amanda. Senki nem AKAR senkit téves információkkal ellátni.

Összefüggéstelen, logikátlan viszont-válaszodból világosan kiderül, hogy kiestél a szerepedből.

Két dolgot kérek tőled.

Az egyik, hogy fejezd be a gyk-n az okoskodást, észosztást a 6 éveseknek. Ne oktass már ki gyerekeket, rád nézve degradáló. Persze te dolgod.

A másik.

Azt eddig is sejtettem, hogy kórosan elhízott vagy, de nem tudtam mitől. Most most már tudom az az átkozott cukros lekvár. Kérlek, ne egyél annyit. A saját érdeked is.

2012. okt. 3. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!