Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ti miket szoktatok álmodni?

Ti miket szoktatok álmodni?

Figyelt kérdés

Légyszi, sokan írjátok le, miket szoktatok álmodni. Vagy melyik a legemlékezetesebb? Egyszerűen imádom olvasni a sok furcsa álmot. Nótórius álmodó vagyok, szeretek is álmodni, ezért érdekel a téma.

Bármi jöhet, jó álom és rossz álom is.



2012. szept. 25. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hangulat függő.. A legtöbb álmom vagy szerelemmel vagy halállal kapcsolatos.. van, hogy a volt barátommal álmodom, van, hogy ismeretlen pasikkal.. A furcsa, hogy ezek nem erotikus töltetű álmok általában.. Szinte mindegyikben végzetesen szerelmesek vagyunk egymásba..:) és persze a másik véglet a rémálmok.. Rengetegszer álmodom, hogy gyilkosok üldöznek, ilyenkor általában anyukám után kiabálok és mindig felébredek mielőtt elkapnának.. Régebben rengeteget álmodtam autóbalesetekkel, amiben az egész családom meghal.. Borzalmasak voltak.. volt, hogy folyóba estünk a kocsival, volt, hogy elütöttek, de olyan álmom is volt ahol ránk zuhant a semmiből egy autó.. Én szinte mindig emlékszem az álmomra, ez sajnos annak a jellemzője, hogy nem alszik az ember elég mélyen.. Van, hogy már összemosom az álmom a valósággal.. Többször is volt olyan szituáció, hogy még észleltem, hogy fekszem, ágyban vagyok de már álmodtam.. Ilyenkor szokott az lenni, hogy azt álmodom valaki megtámad, de nem tudok elmenekülni..érzem, hogy fekszem ugranék ki az ágyból, emelném a kezem, hogy védekezzek, de nem tudok megmozdulni.. Nagyon rossz érzés, és sajnos nagyon gyakran előfordul velem..Volt olyan időszak, hogy annyira féltem az álmaimtól, hogy már nem mertem elaludni..
2012. szept. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 chrishu ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__3176891-..

:)

A GyU 4-es és a tegnapi álmomat is leírhatom :D

2012. szept. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én egyszer azt álmodtam , vagyis töbször hogy egy teremben vagyok középen valami fényes világít amit körbe vesszük , és ott van Jézus is még mé más próféták és egy hang azt mondja hogy aki itt marad megszünik létezni , és nagyon sokan kimennek , én is de valamiért meggondol magam és visszamegyek , és azok haltak meg akik elmentek , és igy valamiért ugy ugrik be hogy Istent vettük körül , és ez visszatérő álom volt nálam 5 6 szor is álmodtam különböző korszakaimban.
2012. okt. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!