Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ezt álmodtam mit jelenthet?

Ezt álmodtam mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Szeptember elején álmodtam hogy meg jött a menstruációm de olyan csepp vagy egy ilyen nagyobb pecsét nyom volt piros álmomban vissza gondolva gondoltam azt hogy most volt meg néhány nappal ezelőtt akkor hogyan jöhetett meg ilyen hamar nem értettem aztán megint álmodtam ehhez hasonlót.


A másik álmom amire emlékszek ugyan ebben a hónapban álmodtam azt hogy egy csomó cigánnyal álmodtam akik elözönlötték a lakásomat valahogy be jöttek és el akarták vinni a gyerekemet az erkély ajtón át le fogtak és én nem tudtam semmit csinálni. Sírtam, ordítottam segítségért


Mit jelenthet ez a két állom? Összefüggésben van a 2? Vagy ezek mind külön külön?


( Normális emberek válaszát várom).



2012. okt. 2. 08:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne fossál, semmit sem jelent.
2012. okt. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!