Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon furcsát álmodtam. Ez...

Nagyon furcsát álmodtam. Ez normális? (tovbbi lent)

Figyelt kérdés

Az volt az álmomban, hogy este van, én kint ülök a teraszon. Ott volt még a nővérem meg meg egy férfi (nem tudom ki volt az a férfi, de az álmomban ismertem őt). Fontos megjegyezni, hogy mindez este volt.

Szóval, mi ott hárman ültünk a teraszon, amikor egy "madársereg" jött. Lehettek vagy 20-30-an. És akkor egyszerre mind.egy éles kanyart vett a levegőben. És utánna csak azt lehetett látni, hogy hullanak le a földre a madarak. Az egyik pont elém hulott. Kb veréb méretű volt. Én megfogtam a madarat és egyszer csak nem mozdult meg. Ha körülnéztem, akkor mindenhol pernye volt. De az én madaram az egészbe megmaradt és úgy halt meg. A többi pernyebe. Nem volt semmi formályuk. Csak a hely tele volt pernyével. Én annyira megdöbbentem, hogy mi történt, hogy nem is bírtam megszólalni. Utána, amikor magamhoz tértem jött az újabb madársereg. Ugyan ez történt. Egy éles kanyar a levegőben és leesnek a földre. Most is esett egy elém. Most nem fogtam meg, mert kíváncsi voltam, mi történik velük. És akkor elkezdett bomlani pernye darabokra. Még ez után jött 3 madársereg. Mindnél ugyanez történt.

Már nem bírtam szótlanul és odaszóltam a nővéremnek (úgy ültünk, hogy én, a nővérem és a pasi). De ő már aludt. És akkor oda szóltam a pasinak, hogy mi volt ez. Erre ő megkerezte, hogy mégis micsoda. Én elmondtam az egészet neki, de ő nem hitt nekem (az álmomban biztos, hogy megtörtént a dolog és nem csak álmodtam).

Mégis mit jelent ez?



2012. szept. 29. 08:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan dolgokat is érzékelsz, amiket mások nem..
2012. szept. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez kb. annyira furcsa, mintha barnát sz@arnál, már bocs...

Nem értem miért kell minden hülye álmot kiírni. Mindenkinek vannak fura álmai, nekem is volt pl. ma is mégsem írom ki, semmi értelme. Nem akarlak megsérteni, de nem ilyenben értelmet keresni.

2012. szept. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*nem kell ilyenben értelmet keresni.
2012. szept. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ha nagyon érdekel, hogy mi lehetett a jelentése, nézd meg az álmoskönyvben az álmod kulcsszavainál. Pl.: madár(sereg), pernye, repülés, elhullás. Meg esetleg az ötös számot, mivel annyi madársereg jött. :) Meg ami még nagyon megragadta a fantáziádat.

Ha nincs álmoskönyved otthon, szerintem netről is le tudsz tölteni, vagy meg tudod nézni.

2012. szept. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!