Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért csináltam ezt álmomban?...

Miért csináltam ezt álmomban? Miért álmodtam ezt?

Figyelt kérdés

Szóval, a párommal tegnap a volt barátom lakóhelyén jártunk, és eszembe jutott. Este már egyedül voltam itthon, és kíváncsiságból rákerestem az exemre, hogy hogy néz ki, mit csinál. Kb. 10 másodpercet voltam az adatlapján, már léptem is, magamba :"mit csinálok én?miért nézem az adatlapját?"

Aztán azt álmodtam, hogy valahova mentem, és összefutottam a volt barátommal és a haverjaival. Végül rávettek, hogy barátkozzunk újra, és pár napot töltsek velük (nyaralás). Utána pedig csak a volt barátommal voltam, a többiek eltűntek. Nagyon sokat beszélgettünk. Utána pedig lefeküdtem vele, és egyáltalán nem tiltakoztam, illetve én kezdeményeztem. Aztán mondta, hogy válasszak közte és a mostani párom között. Rövid idő elteltével egyből rávágtam, hogy a mostanit választom, természetesen.

De nem hagy nyugodni, hogy miért álmodtam ezt vele? Kb. 3 éve nem találkoztam vele, még is olyan, mintha nem tudnám (nem akarnám) elfelejteni.

A való életben természetesen ilyen nem történne meg, nem is lennék egy közegben vele.

Álmunkban tudjuk mit cselekszünk, vagy létezik olyan, hogy csak sodródok az árral, mintha nem is én lennék?

Nem is tudom, hogy ezt ide, vagy a szex/szerelem kategóriába kellett volna tennem..:D


2012. okt. 2. 09:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig, és valószínűleg mások sem fogják. Ez csak egy álom, nem jelent semmit, lépj tovább.
2012. okt. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!