Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » álmomban elvesztettem Vin...

álmomban elvesztettem Vin Diesellel. (nem vagyok fan, kb. annyit tudok róla, hogy hogy néz ki. ) Mért volt ez? :|

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 07:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy.Bármilyen hülyeséget megálmodhatsz.
2012. szept. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Shai-Hulud ***** válasza:

Vele együtt vesztetted el?

Akkor nincs baj, bízd csak rá, majd ő mindkettőtökét megtalálja!

2012. szept. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Férfi

Asszonynak: egészséget jelent. hálót vetettél valakire, de az kibújt belőle. A férfi ha fiatal és kívánatos: önmagáért beszél.


Szex:

Ha valakivel szexelünk azt jelzi, hogy gyengédségre vágyunk, kielégítetlenek vagyunk. Ha olyan ismerőssel szeretkezünk, akivel még nem szeretkeztünk, titkos vonzódást jelez az illetőhöz. Ez azonban nem felszólítás a meggondolatlan szexre. Azt szokták mondani, hogy "Éhes disznó makkal álmodik". Valaki olyannal szeretkezni, akivel egyébként is tennéd, vagy csak gondolatban szoktad: egyszerű szexuális vágyakozás.

Ha valaki olyannal szeretkezel, ami megdöbbent, esetleg irtóztat, vagy undorító: keresd: azt a személyt, aki álombeli szeretkezőpartnered ismeretségi, baráti körében található, és akire ébren nem mersz gondolni; Ellentétes érzelmek dúlnak benned a személy iránt: egyszerre gyűlölöd és mégis vonzódsz hozzá. Szeretkezni igen tiltott személlyel: bátorság; egyenes jellem; jó feladatmegoldó, elemző képesség.

2012. szept. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak úgy.
2012. szept. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!