Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Furcsa és kellemetlen volt,...

Furcsa és kellemetlen volt, mit jelenthet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Egyik éjszaka azt álmodtam, hogy nézek ki az ablakomon (Panelházban lakok a 6. emeleten) és azt látom, hogy ég minden de szó szerint lángba borult minden, az előttünk lévő épület, az emberek. Lehetett hallani ahogyan sikoltoznak az égető fájdalomtól. Majd egyszer csak én is elkezdtem érezni valami égető érzést a testemre néztem és láttam, hogy pirosan izzik alattam a parketta majd miután felnéztem újra ki az ablakon láttam ahogy a házunk előtt lévő füves részen néhány helyen nem égett a gyep és teljesen kirajzolódott a 72-es szám. Esetleg van valami jelentősége ennek a számnak?
2012. okt. 3. 15:02
 1/5 chrishu ***** válasza:
51%
Semmi jelentősége nincs se az áklomnak se a számnak
2012. okt. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Golan Trevize ***** válasza:
38%
72 nap múlva vagy eljön a világvége, vagy csak simán meg fogsz halni.
2012. okt. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szerintem valami problémával kapcsolatos...

De jövőbelivel.Máskor is szoktál hasonlókat álmodni?

2012. okt. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen! volt már más álmom is a 72-es számról. Mégpedig az, hogy szintén egy lépcsőházba akartam be csöngetni és az volt ki írva a lépcsőház aljára, hogy: 72/2
2012. okt. 3. 16:53
 5/5 anonim válasza:
60%
akkor ehez a számhoz fog kapcsolódni az életed egy szakasza. De szerintem negatívumhoz.
2012. okt. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!