Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Furcsa kellemetlen érzés a...

Furcsa kellemetlen érzés a zacsiban, hererákra utal?

Figyelt kérdés

Nos, a dolog sokkal összetettebb mint maga a kérdés. Kb. 2évvel ezelőtt sokszor éreztem fura, kellemetlen érzést a heréimnél (pontosan nemtudom hol, golyók környéke).

Volt urológusnál, ott volt ultrangos vizsgálatom, kézzeltapintás stb. Végül azt mondta a doki csak visszér, és felirt valami port, amit akkor kellett innom, mikor éreztem. Akkor megnyugodtam, mert nagyon féltem attól hogy rák. Viszont azóta is előfordul néha az a kellemetlen érzés a herezacskómban... újra menjek dokihoz vagy mit tegyek? 19F


2011. febr. 3. 20:51
 1/7 A kérdező kommentje:
ANnyit még hozzáfűznék, hogyha fogdosom és próbálom kitapintani a "tartalmát" akkor !ne nevessetek ki! de olyan mintha 1-2 vékonyabb giliszta egymásba gabalyodna... szóval csomószerű dolog, de ez akkoris így volt mikor a dokihoz mentem!
2011. febr. 3. 20:55
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj vissza a dokihoz,nehogy vérrög legyen mert ha az megindul a szívedig meg se áll,aztán egyszer csak összeesel és annyi!
2011. febr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ugye ez most csak vicc?
2011. febr. 4. 11:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos,csak mivel írtad,hogy visszérrel kezeltek már,ezért gondoltam erre.Anyámat tavaly műtötték visszérrel.8x volt trombózisa,mindkét lábából kiszedtek 1-1 eret,amibe combtőtől a térdéig be volt száradva a vér.Ha már egyszer voltál orvosnál ezzel,akkor nyilván nem érzed cikinek,nem is kell,szerintem jobb elébe menni.
2011. febr. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Egyik haveromnak volt olyan here baja, hogy az egyik herejere a zacsiban ratekeredtek az erek, ezert elkezdett duzzadni, meg minden, es azt megmutottek. Nem tudom osszfuggesben van e vele, de amit irtal az olyan mintha osszealltak volna az ereid egy nagy csomoba..
2011. febr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Hááát, nem pont viszérrel kezeltek, hanem az urologus doki mondta, mikor jártam nála, hogy semmi komoly "csak" visszér...

2011. febr. 4. 20:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért a visszér tud komoly lenni ha nem műtteti meg az ember.A beszáradt vérből elindulhat egy vérrög.Elég egy ütés vagy ha leugrassz magasabbról például és leválik egy vérrög darabka ami elindul az érbe...na szerintem menj el dokihoz,mégiscsak a zacsiról van szó!
2011. febr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!