Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Gyerekkorom óta kisértő álmom...

Gyerekkorom óta kisértő álmom van mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2 Álmom van ami sorozatosan kb5 éves korom ota van 1. ősi templomba vagyok, később utánanéztem és leginkább az aztékokéhoz tudnám hasonlítani és feláldoznak engem az isteneknek... A másodikban meg egy német vadász pilóta vagyok és a parancs szerint Londont bombázom majd lezuhanok.... az álmok végén felébredek... a szüleim megvizsgáltattak kiskoromba orvosokkal, meg hipnozisba is ejtettek. És azt állitják a szüleim h a kiskoromban és most is perfekten beszélek németül álmomban holott kiskoromban közöm nem volt a német nyelvhez, de a mai napig nem beszélek folyékonyan...németül.....

2012. okt. 8. 17:45
 1/9 chrishu ***** válasza:
Sokat agyalsz rajta.
2012. okt. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Értelmezés:

1. álom

Fel fogod magad áldozni valakinek vagy valaminek(cél érdekében)

2.álom

Valamit megpróbálsz elérni az életben de valami miatt folyton visszalépsz!


Vagy az ennek az oka hogy sok a stressz , vagy pedig az élet így adja tudtodra hogy elég vagy úgy fogsz lezuhanni mint álmodban!

2012. okt. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hmmm:/
2012. okt. 8. 18:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Vannak, akik álmaik során kapnak információt esetleges előző életükről.Én úgy gondolom, neked ilyen élményeid vannak, ez lehet az oka a német beszédnek is.Szimbolikus jelentés ezeknél az álmoknál nem túl valószínű.
2012. okt. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
na ez érdekes:/ hogyan tudnék megszabadulni ezektől az álmoktol ? iszonyatosak annyira élet hűek mikor a lángok felcsapnak a gépen hogy tiszta vörös vagyok mikor felébredek..
2012. okt. 8. 19:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem sima hipnózis, hanem reinkarnációs hipnózis lenne talán célszerű.Aki nem csaló, hanem valóban ért ehhez, az nagyon valószínű, hogy meg tudna szabadítani ezektől az álmoktól.De ennek neked kellene utánajárni, ha érdekel a dolog, én sajnos ilyen személyt nem tudok ajánlani neked, nem ismerek ilyet személyesen.
2012. okt. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz megszabadulni ezektől az álmoktól, egy álom-tolmács lehet belőled!


Alex

diplomás álom- és rejtvényfejtő

2012. okt. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem valószínűleg valahogy sikerült az előző két életed végét elcsípned és újra átélned álmodban. Hogy ennek mi a jelentősége, azt nem tudom, de nekem ez így logikusan hangzik.
2012. okt. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2012. okt. 9. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!