Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudna vki segíteni álomfejtésben?

Tudna vki segíteni álomfejtésben?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy a Cicuka harap (hobbikrokodil). Felébredtem és tényleg jóízűen rágcsálta a sípcsontomat. Most ez egy jövöbelátó álom volt? Képes lehetek én is ilyenre? Én, a hétköznapi lány, ez csodálatos lenne!
2012. okt. 13. 02:30
 1/3 anonim ***** válasza:
ez nem jövőbelátás érezted, hogy harap és mivel nem ébredtél fel rá megálmodtad ilyen velem is szokott lenni, hogy képes vagy-e jövőbe látni nem tudom lehet, de ez az álom nem jövőbelátás volt
2012. okt. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Figyelj, te hétköznapi lány!

Jövőbe látásra bárki képes lehet. De nem az általad elképzelt módon.

Kétféle jövőbe látó van.

Van ez idealita jövendőmondó, aki mindenféle hókusz-pókuszokkal hiteti el veled a jövőt. Sok értelmes dolgot ne várj tőle.

Van a materialita, aki tudományosan ki tudja számolni, hogy mire mi következik. Természetesen csak a tudomány jelenlegi ismeretei szerint. Minden tudományos törvény azon a tapasztalati tényen alapszik, hogy ha egyszer egy esemény valamely módon lejátszódott, feltételezhető, hogy hasonló körülmények között máskor is hasonló módon fog lejátszódni. Tehát a múltból szerzett tapasztalatok alapján lehet következtetni a jövőre.

2012. okt. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne örülj te hétköznapi lány, örökre hétköznapi maradsz!

Mihály jósnő

2012. okt. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!