Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ilyen férfival...

Mit jelenthet ilyen férfival álmodni?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam ma, h találkoztam egy férfival. Ez a férfi tökéletes volt mindenhogy. Gyönyörű volt és érdekes mert mocskosul gazdag is. A férfi azelőtt nem volt nyilvánosan kapcsolatban,de mentünk valahova és megkérdeztem h most együtt vagyunk? És olyan őszintén mondta h igen és megakar mutatni mindenkinek és velem akar élni. Annyira megkönnyebbültem. Azt éreztem h mostmár minden tökéletes lesz, de felkeltem :/ az életben van barátom, bár ő nem ilyen tökéletes és nem is pénzes, jobban költjük az én pénzem. De mégis imádom.

Szerintetek mi lehet ez? Annyira jó volt ezt álmodni. Mosolyogva és nyugodtan, kipihenve keltem.. ilyen már rég nem volt.


2012. okt. 15. 08:51
 1/6 Tom Benko ***** válasza:
Aludtál és kipihented magad.
2012. okt. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%

Álmunkban állítólag járhatunk más dimenzióban is.Ott akár valójában találkozhattál ezzel a férfival.

De persze lehet, hogy egyszerűen csak egy kellemes álom volt és az ilyenek után mindíg vidámabban ébred az ember.

Egyébként hogy nézett ki?

2012. okt. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Annyira nem maradt meg. De azt éreztem utána h ő volt az igazi :) érdekes szitu. Azt is tudom h igazából nem ismerem.
2012. okt. 15. 10:02
 4/6 anonim ***** válasza:
44%

Persze, majdnem minden nőnek az az igazi, aki mocskosul gazdag és a tenyerén hordozza.


Nyugi, ez az álom csak azt jelenti, hogy totál átlagos nő vagy, a nagy többség igényeivel. Persze gondolom anélkül, hogy bármi fontosat letettél volna az asztalra.

2012. okt. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Érdekes álom és bár jobban kéne ismernem a részleteket, hogy bővebben tudjak erről írni, de az álmod azt jelenti, hogy az álombeli férfival azonosítottad be a barátodat.

Azt veszem ki az álmodból, hogy bár szereted a barátodat, de vannak dolgok amik hiányoznak talán a kapcsolatotokból. És itt nem az anyagi részére gondolok. Az álmodbéli férfi olyan dolgokat mondott neked (elmondta h együtt vagytok és őszintén mondta)... Nem lehetséges, hogy a barátod ilyen téren kissé visszafogott? Lehet, hogy te azt szeretnéd, hogy jobban kimutassa az érzéseit és többször mondja, hogy milyen fontos vagy neki. Valószínűleg az álmod is ezt jelenti.

2012. okt. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Előző: Milyen fontosra gondolsz ? 20 éves vagyok, van jogsim, érettségim, kijöttem külföldre kint dolgozom, minden héten ÉN utazok haza a barátomhoz és nagyságrendileg az én pénzem költjük mert ő 23 évesen még tanul. Mit kéne még tennem h ne legyek általánosítva ??? Ezt csak álmodtam...


Utána: Köszönöm a válaszod :) Igen, sajnos barátom nem igazán mondja ki mit érez... tehát tényleg valószínűleg ez lesz az igazság.

2012. okt. 15. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!