Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Ma azt álmodtam hogy több tíz év múlva egy szállodában vagyok az ismerőseimmel. (Nem az akkori hanem a mostani énemmel, tehhát ugy bántak velem mint most, és az akkori énemmel nem találkoztam.) Mindenkit kérdezgettem hogy mi lett belőlem, mivel foglalkozom, van-e családom, és senki nem mert válaszolni mindenki furcsán kezelte a kérdést, néha mondták hogy nem szabad elmondani mert bajunk lesz belöle, de éreztem hogy nem jó dolog lenne a kérdéseimre a válasz, éreztették hogy rossz ember lett belölem. Egyszer csak valamiért mindenki eltünt és egyedül voltam és le akartam menni az alsó szintre keresni egy számítógépet hogy megnézzem a neten mi lett belőlem, de felébredtem.


U.I: Engem nagyon mélyen érintett ez az álom, egész nap ezen töröm az agyam...



2012. okt. 15. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez biztosan nem jelent semmit ! 10 év múlva te már sehol nemleszel, decemberben jönnek a Reptoidok.
2012. okt. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Easyryder válasza:

Az ökör válaszokat kéretik mellőzni. Engem is foglalkoztatnak az álmaim, de sajnos ennyiből nem lehet megfejteni egy külső személynek. Magán életbe és lélekbe befurakodó kérdésekkel kell elemezni a helyzetet amire egy álomfejtő, amolyan psichológus a legalkalmasabb.

Amit én el tudok mondani erről az az, hogy sok esetben a vágyaink ellenkezőjét álmodjuk, amit nem akarunk hogy megtörténjen. Ugyanakkor lelki vívódások is képezhetik az okát, valami rossz történt vagy rosszat tettél és nem hagy nyugodni. Mint például amikor a kisfiú ellop egy csomag rágót a boltból mert nincs rá pénze és este nem tud aludni mert bűntudatot érez.

2012. okt. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!