Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom azt sokszor,...

Miért álmodom azt sokszor, hogy meghal?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor álmodtam már azt, hogy apám meghalt. Egyszer balesetben, egyszer nem tudom hogy, aztán megint baleset, gyilkosság, csak úgy, tegnap azt álmodtam, hogy a saját konyhánkban lelőtték. Szar volt mert nem érdekelte se tesómat, se anyámat és nagyanyámat sem. Egyedül engem érdekelt és csak én sírtam a temetésen. Láttam a holttestét a koporsóban. Nagyon szar volt, reggel alig tudtam bemenni a konyhába. Amúgy jó a kapcsolata a családdal. Szeretjük egymást.

Csak vele álmodom azt, hogy meghal. Miért?

15/L



2012. okt. 12. 21:34
 1/5 anonim válasza:
Lehet hogy félsz attól, hogy valamikor elveszíted. És ezért álmodod ezeket, mert félted őt.
2012. okt. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak nagyon félted,ne aggódj nem vagy dilis.
2012. okt. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Pogány Rafael0 válasza:
Az álmoknak vannak jelentésük nem feltétlenül az hogy meghal de nézz utána hogy mit jelent valószínűleg félsz valamitől és ez ilyen formában jelenik meg.Van álomfejtő könyv is abban van leírás róla hogy mit is jelent meg az interneten is szerintem valami lelki probléma lehet az oka.
2012. okt. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 cicpinty válasza:

Azt olvastam, hogy ha megálmodod valakinek a halálát, akkor az illető sokáig fog élni.

De én is a szótárt ajánlom.

2012. okt. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, ma azt álmodtam, hogy én szúrtam le a saját kezemmel. Ilyenkor normális vagyok?
2012. okt. 30. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!