Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent álmomban zuhanni?

Mit jelent álmomban zuhanni?

Figyelt kérdés
Nem teljesen hiszek az ilyenben, de most ezt megkérdezem, mert ma éjszaka olyan rosszat álmodtam. Egy régi sárga emeletes épület utca felőli oldalán volt függőfolyosó a lakásokhoz és mi talán a 4. emeleten mentünk egy volt oszt.társnőmmel. A folyosó ilyen farácsból volt, mint amit az élelmiszeriparban használnak, hogy ne a földön legyen az áru. (tehát át lehet látni közötte) Az állaga nagyon rossz volt, alig mertem rálépni, végigmenni rajta, de "ha Emese végigment rajta és nem szakadt le, akkor én is végigmegyek." És amikor ráléptem, recsegett-ropogott, aztán egyszercsak leszakadt, még az volt a szerencse, hogy voltak ott valami merevítő oszlopok, de függőlegesek(!) abba kapaszkodtam meg és felmásztam kb. 1 m-t az ereszaljáig, ahol romos állapotú volt, ott kikapartam, és bemásztam, de valahogy odakerült Emese is, aki az előtt végigment a folyosón (tehát logikusan ő nem lehetett ott, de mindegy, ez álom) aztán ott először csak a szűk tető alatt voltunk, kiabáltunk le az embereknek, hogy hívják ki a tűzoltókat. Aztán másik pillanatban már egy lakássá változott a padlástér, de továbbra is ott ültünk a kibontott falnál egy konyhaasztalon és akkor már ott volt a 6 évvel ezelőtti főnököm is. Aki jól letolt, szinte alig mertem bármit is mondani. Csak magamba gondoltam, hogy mekkora egy f*sz, hogy utáltam akkor is-most is. Akkor lenéztünk, megjöttek a tűzoltók, emelkedtek fel a kosaraskocsival, de lent az utcán volt egy kb. 12-15 m hosszú fekete kígyó. (De széles is!) Akkor Emese ment először, persze nagyon féltünk kilépni olyan magasban, de csak sikerült. Erre a volt főnököm bejelentette, hogy ez az ő lakása, ezáltal van kulcsa az ajtóhoz, úgyhogy ő gyalog megy lefelé a lépcsőházban. - Szerintetek? Fiú vagyok

2012. okt. 16. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:

A zuhanás önmagában félelmet és bizonytalanságot jelent. Az pedig, hogy a zuhanás után nem lett bajod és felmásztál azt jelenti, hogy valamivel kapcsolatban alaptalan félelmeid vannak. Jó dolog, hogy részletesen leírtad az álmod. (Sokan nem teszik ezt meg és nehéz értelmezni az álmaikat.) :)

Az, hogy a volt főnököd is megjelent álmodban az azt jelentheti, hogy a félelmed talán munkahellyel, vagy valami munkával kapcsolatos dologgal függenek össze.

A kígyó pedig szintén az önmagaddal folytatott küzdelmet mutatja az álomban. Gondolom ez is a félelmedet jelenti, amivel harcolni próbálsz.

Én ezt tudtam kiolvasni az álmodból. :)

2012. okt. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az álom okairól keveset tudunk, de valószínűleg valós életbeli félelmed vagy múltbéli élményeid feldolgozását szolgálják.


Én pl. gyakran álmodom, hogy olyan nagyon magas helyen vagyok, ahonnan biztos halál lenne lezuhanni, és nincs korlát meg ilyesmi, egy rossz mozdulat és végem. Valójában enyhe tériszonyom van.

2012. okt. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!