Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Nagyon rosszul érzem magam miatta.

Figyelt kérdés

Azt álmodtam ma, hogy az egyik csoporttársammal megcsaltam(csók, simi, szex nem történt) a páromat.

Valóban tetszik a csoporttársam, de úgymond türtőztetem magam, nem akarok tőle semmit, csak szoktam nézegetni, szeretem ha beszélgetünk, szeretem hallani a hangját.

Viszont szeretem, imádom a páromat, sohasem csalnám meg, ő a mindenem, nem akarom elveszíteni soha.

Reggel nagyon rosszul keltem, nem is mentem be órára, nehogy találkozzak a csoporttársammal.


2012. okt. 19. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát azért ez szerintem durva, hogy csak azért nem mentél be órára, hogy ne lásd ezt a csoporttársadat. Nem lehet, hogy tudat alatt többet is érzel iránta, csak magadnak sem mered bevallani? Egyébként nem gondolom, hogy ha tényleg annyira szereted a párodat, akkor egy álom befolyásolná az egész rákövetkező napodat, olyan szinten, hogy inkább be sem mész órára, nehogy találkozz azzal a sráccal. Ha tényleg csak szimplán tetszene és nem éreznél iránta semmit, akkor eleve fel sem merülne benned, hogy "tűrtőztetned" kell magad miatta.


Amúgy az álmod önmagában is elég nyílvánvaló jelentéssel bír. Eléggé vonzódhatsz te ahhoz a sráchoz. Ez az álom a tipikus vágyálom kategóriába tartozik.

2012. okt. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gondold végig, hogy melyiket akarod választani. Aztán közöld a tudatalattiddal, hogy Te ezt választottad, és punktum, ne vetítsen eléd mást, csak amit akarsz (megerősítésképpen félálomban is gondolj erre).

Ha nem tudsz választani, akkor legyen plátói szerelem mindkettő, máshogy nem fer szerintem.

2012. okt. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!