Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babámat ma nem...

5 hónapos babámat ma nem ébresztettük fel fürödni. Nappal nem aludt, este elnyomta az álom, nem volt szívem felkelteni. Rosszul tettem? "Bezavar" majd az éjszakánkba a rutin elmaradása?

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egyszer megesik az ilyen nem hinném hogy emiatt felborulna a napirendetek főleg hogy még csak 5 hónapos
2009. febr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
dehogy. Nekem egyszer a olajjal a fején aludt el:-) Ugyhagytam:-)
2009. febr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálunk is előfordul néha, de nem zavar be feltétlenül! Na volt már olyan is, hogy bealudt délután és az éjszaka 4 óránként akart enni. Tehát előre hozta az éjszakát. De olyan is előfordult, hogy nagyot aludt du., fürcsi, kajcsi este és nagyot aludt éjjel is. Szerintem ne ébreszd fel, csak ha huzamosabb ideig csinálja, napokon, heteken keresztül. Nekem sem volt szívem felébreszteni csak akkor, amikor már a napirendjét ehhez igazította. Kis "erőszak", ébresztés és minden rendben.

Üdv

6 hós csaj anyucija

2009. febr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! :)

A vacsi is kimaradt így, de szerintem most kipróbálom az álometetést, mivel úgy tűnik durmol rendíthetetlenül....szerencsére.

2009. febr. 23. 20:22
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem volt gond, átaludta az éjszakát:)
2009. febr. 24. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!