Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » 1 visszatérő álmot jóvátettem...

1 visszatérő álmot jóvátettem (az álmomban) mit jelenthet?

Figyelt kérdés

tudom hogy hosszu de olvasd végig kérlek szerintem érdekes!!!


na ez ugy volt hogy honapokkal ezelött talán évekkel ezelött álmodtam 1 olyat hogy a haverokkal bementünk 1 kocsmába és eszegettünk iszogattunk, aztán jött valami(1 ördög szerüség nem láttam az arcát)benyult késsel az ablakon.az egyik haverom talán a legjobb haverom kiment az ablakon elfutott és velement az ördög. Ezután elteleportáltunk vhova (mindenki máshova de nem a saját országunkba) és igy lett vége.

Na már most este pedig ugyanezt álmodtam csak ezekkel a csavarokkal:kocsmába voltunk persze bementem egyböl jött az "ördög" benyult az ajton egyik haverom emlékszek rá hogy ki (Bence) kiment az ablakon hogy elüldözzze de én közbe leszurtam és utánna BENCÉVEL ÉS AZ ÖSSZES HAVEROMMAL EGYÜTT EGY HELYRE TELEPORTÁLTUNK ÉS HAZAMENTÜNK

woah ez most a karma vagy mi??? nagyon feldobott ez hogy megmentettem a haveromat az álmomba



2012. okt. 22. 09:31
 1/2 anonim válasza:
Az álmok nagy hatást gyakorolhatnak ránk, ott motoszkálhatnak a fejünkben hosszú ideig. Ha különösebb ügyet nem csinálsz belőle, nem gond, de a különféle fejtegetés bajt okozhat, van rá példa. ésszerű tanulság, ha a valós életben is a barátaid javára vagy, jó felé vezeted őket, hogy az életetek örömteli és hasznos legyen minél több ember számára. A ma divatos álomfejtéseket kerülendőnek tartom a Biblia alapján és a tapasztalat alapján is. Nehogy azok irányítsanak, nehogy azok hatására rettegj vagy elkeseredj stb.
2012. okt. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Spilo666 válasza:

Kedves kérdező szerintem az álmod ezt jelentheti:

A kocsmázás a haverokkal azt jelentheti, hogy eddig együtt voltatok és minden rendben volt. Az ördögös rész azt, hogy a halál megpróbálja elvinni Bence haverod és ti ezt legyőzitek ahogy I'rtad. A teleportálás azt jelentheti, hogy a sors elválaszt titeket viszont ti megtaláljátok egymást és utána visszatértek együtt egy helyre és utána minden visszaváltozik az eredeti kerékvágásba. Ennyi. Csá

2013. aug. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!