Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért vannak ennyire furcsa...

Miért vannak ennyire furcsa visszatérő álmaim?

Figyelt kérdés

Leírok ide 2 fajtát, ennyire emlékszem amilyen biztos volt:


1. A családdal -köztük a mamám öccsével, aki 5 éve halt meg- a házunkba az étkezőbe/konyhába beszélgetünk, és rádiózunk, megiszunk pár pohár üdítőt. Erre a szabad konyhai konnektor lyukaiból elkezd kimászni néhány giliszta. Mi pedig hoztuk a söprűt és a felmosót, és elkezdtük vele püfölni őket. Aztán mikor lesiklottak a földre, felmásztunk a székekre, meg az asztalra, onnan akartuk irtani őket. Én a szobámba menekültem.


2. Este volt. Asszem 7 körül ültem a fürdőkádba, valamin elgondolkoztam. Kinyújtóztam, kezem a kád egyik szélén. Észrevettem aztán, hogy jön a falnál, meg a kád másik szelén 3 szarvasbogár. De az a nagy, jól megtermett fajta. Gyorsan felpattantam, aztán ki a kádból, egyenest az előszobába. Erre a szüleim meg a mamám megkérdezték, mit ugrálok az előszoba közepén, egy db. törölközőben...


Tudni kell rólam, utálom az ilyesmi állatokat, meg bogarakat, meg a pókokat is gyűlölöm. Azokról is álmodtam, csak azt ide nem írom le, ugyanis az csak halványan dereng.


Miért lehetnek ilyen álmaim?



2012. szept. 6. 15:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy jelentenének bármit is, én legalábbis nem látok bennük semmi érdekeset, megfoghatót, amiről beszélni lehetne.Mindenkinekvannak kusza álmai, de ezek biztosan visszatérnek? Ezeket már többször is álmodtad, vagy mindig mások a körülmények? Talán csak túlzottan félsz a rovaroktól.
2012. szept. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Igen, ezek visszatérő álmok. Volt, hogy 1 hónapba 3-4 ilyen álmom volt. És nem, nem félek a rovaroktól, meg is merem fogni, minden, csak undorodom tőlük
2012. szept. 6. 16:01
 3/26 anonim ***** válasza:
Na jó,várj, jobban belegondolva ezek a rovarok/giliszták szimbolizálhatnak olyan gondolatokat, amik nem hagynak téged nyugodni, de ahelyett, hogy foglalkoznál velük, elhessegeted őket. Na van valami ilyesmi gondod?
2012. szept. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
Betegesen félsz tőlük. :) És általában arról álmodik az ember, ami nyomja a lelkét\fejét. Ne félj tőlük! Nem bántanak! :) Amíg fejben nem rendeződik le a dolog, addig számíthatsz ilyen álmokra.
2012. szept. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Igen, valami nem hayg békén.

Giliszta formára olyan, mint a kuki.

A kádban meg pucér vagy, jönnek a bogarak.

Szerintem a szexuális fantáziák nem hagynak nyugodni.

2012. szept. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Igen. Van ilyen. Nemrég valaki lenyúlta a mobilom, és 20 db emelt díjas SMS-t küldött különféle szexuális szolgáltatás miatt. A Voda rámb@szta a 20 ezer forintos telószámlát.


Meg új munkahelyem van, félek kicsit a beilleszkedéstől, hogy befogadnak e úgy, mint a másik helyen.


Meg egyéb befizetni valók, amik szintén rosszkor jöttek.

2012. szept. 6. 16:10
 7/26 anonim ***** válasza:
*bogarak mászása: bizsergő érzés, izgalom (szexuális)
2012. szept. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
És a halott rokon feltűnése?
2012. szept. 6. 16:15
 9/26 anonim ***** válasza:
Neked mi jut eszedbe erről a rokonról? Elsőre. Őszintén...
2012. szept. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Az alkohol
2012. szept. 6. 16:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!