Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha a halott ezt...

Mit jelent ha a halott ezt mondta álmomban?

Figyelt kérdés
Apukám nemrég halt meg, pár napra rá vele álmodtam, és azt mondta, hogy nagyon szeret, mindenkinél jobban, 102 évet várt rám... Mit jelent ez a 102 év?
2012. okt. 23. 22:41
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Nos, tudod nekem bizonyítani a protonokat és mondjuk a neutronokat? Mert vigyázz ha nem tudod, akkor nem léteznek... Ez kb. ilyen.


Minden nézőpont kérdése, és minden szubjektív a valóságunkban. Mi lenne ha keresgetnél ezzel a témával kapcsolatosan? Biztosan el tudnál indulni valahol, és megértenéd az egész lényegét. Nem vagy te buta gyerek szerintem... :)

2012. okt. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Szóval nincs bizonyíték ?

Akkor jól gondoltam/ tudtam eddig is :P

2012. okt. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Milyen bizonyíték? Pl maga az h létezel egy bizonyíték, de mindegy. Lacinak igaza van. Sztem manapság már csak a tv függők tagadják a lélek létezését meg néhány begyökösödött, de nem baj. A tudatlanság nem bűn, majd úgyis kiderül minden.. Ha máskor nem, hát akkor mikor meghalsz, csak akkor már késő lesz talán
2012. okt. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Hagyd, úgyse lehet velük mit tenni, még nem jött el az idejük, hogy felébredjenek. :)
2012. okt. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Nincs is tv-m xD

Ti hazudozók nagyon tudtok mindent xD

Ha kiderül, hogy van túlvilág, akkor ott, személyesen fogok bocsánatot kérni, ha mégsem, meg az boldogít, hogy együtt fogunk rothadni a földben :P

2012. okt. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Nos ki mondta, hogy Te személy szerint bújod a TV-t?

Szerintem rólad személy szerint senki se beszélt itt.

Úgy látom már a szövegértelmezéssel is problémáid vannak.

2012. okt. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Lacikám, már megy a beszólogatás? Ennyi a szeretetről meg a segítségről? Nagyon álszent van.

A haverod célzott arra, hogy biztos én is tv függő vagyok, ha már ennyire buta vagyok, hogy nem hiszek a bizonyítatlan és logikátlan lelkekben és szellemekben.

2012. okt. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

"Sztem manapság már csak a tv függők tagadják a lélek létezését meg néhány begyökösödött, de nem baj."


Ott a meg néhány begyökösödött is tudtommal. :) Tehát tv téren senki se célzott rád.

Nézd én nem haragszom rád és nem utállak. Szeretnék rajtad segíteni, de akin nem lehet, majd úgyis magától kell megtapasztalnia mindent.

2012. okt. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Én meg rajtad szeretnék segíteni, hogy észhez térj, de úgy látom már késő.
2012. okt. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Nagyon is észnél vagyok. Jobban látom a valóságot, mint Te a jelenlegi tudatszinteden.

Legyen ennyi elég.

2012. okt. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!