Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az álmomban halott voltam?...

Az álmomban halott voltam? (lenn. )

Figyelt kérdés
Ma azt álmodtam, hogy halott voltam és elszerettem volna jutni egy környéki faluba. A buszállomáson voltam, ismerőst is láttam. Jelenthet valamit az éjszakai álmom? Hozzá szeretném tenni hogy mindig a halállal vagy egy félelmetes, ijesztő dologgal álmodok, mindig rosszat. És félek a haláltól.
2011. márc. 18. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
pontosan! a gond forrása, a félelmed... pedig a Haláltól nem kell félni. :) ha a vallásos részét nézzük, ő nem egy gonosz. azért álmodod h halott vagy, mert az pont nem szeretnél lenni.
2011. márc. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nekem volt egy olyan álmom hogy meghaltam, de kísértet voltam és nem látott senki. én láttam a szeretteimet és akartam is hozzájuk beszélni de ők nem láttak:S nm volt jó álom az tény de utána felfogtam hogy csak egy álom. Bár én is hasonlót álmodhadtam. Bár azért nekem is vannak ilyen álmaim de nem mindig. lehet hogy jelnt valamit.
2011. márc. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
sőt visszatérve az álmomban volt mikor egy néni mondta nekem hogy ne féljek úgy is csak álmodok. na hát ez kissé furcsa volt nekem:S
2011. márc. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Álmodban egy néni azt mondta hogy ne félj ezt csak álmodod? Eléggé furcsa eset! Én egyszer azt álmodtam, hogy lelőtt egy vadász szemtő szemben! Elestem, majd sötétség vett körül! Mozdítani akartam a bal kezemet, akkor eljött egy ablak!(mint a számítógépen) és a bal kezemben lévő csontokat mutatta, és az egyik csontban egy piros pöttyöt mutatott! Ezután felébredtem! Egy néni az álomban, és azt mondta neked, hogy ne félj ez csak egy álom? Nem lehet, hogy csak az anyukád mondta eltorzítva egy kicsit? Van olyan is, amikor egy ember álmod valamit akkor álom közben felébred! Figyelj! Én azt álmodtam, hogy egy rajzfilmes figurát üldözök! Magamhoz tértem, de a szemem még csukva volt! Már tudtam beszélni, hallottam magam körül a hangokat és amikor rámlőtt a figura, akkor valami ilyesmit mondtam a valóságban. Hoppá! Vigyázunk! Érted? Tehát te még álmodsz, de már hallasz mozogsz meg minden! Van olyan is, amikor már magamnál vagyok, hog rémálmom van, és ezt mondom! Na jó! 3 2 1 és felkelek! És tényleg! ha ilyen alkalom van, ki fogom azt próbálni, hogy felkelek csukott szemmel megy még az álom, és megvárom az egéstz álom végét!
2011. márc. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

anyámék elmondása szerint: én egyszer hajnali 2-kor felkeltem, bementem hozzájuk a hálószobába, és valami fura érthetetlen nyelven beszéltem, és nem tudtak fölkelteni.

én ebből rohadtul nem emlékszem semmire.

2011. márc. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!