Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtam egy bizonyos férfivel...

Álmodtam egy bizonyos férfivel, akihez az életben is vonzódom. Nem tudom hogy ő mit érez irántam! Miért álmodom vele? Ha nem akarok, mert nem szabad?

Figyelt kérdés
Most azt álmodtam, hogy a fülébe súgtam, hogy ne hallja senki, hogy szeretem és hogy vele akarok lenni. Volt többször olyan álmom, hogy társaságban vagyunk és titokban egymáshoz értünk, ami nagyon jól esett. Az álmaimban soha nem utasít vissza. Az élet sajnos nem ilyen egyszerű. Miért álmodom vele, ha nem akarok? Vajon Ő is álmodik velem?
2012. okt. 24. 15:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Kedves Edinina!


Ahogy érzem, ő sem közömbös feléd.

Sokat gondol rád, és nagyon vonzódik hozzád ő is.

De a jelenlegi körülmények ( úgy érzem élettársa vagy felesége van ), nem tetszik lehetővé ennek a kapcsolatnak a kivirágzását. Pedig sokat gondolkodik ő, tétovázik.

Úgy érzem a közeljövőben közelebb fogtok egymáshoz kerülni, körülbelül egy hónap múlva.

Nagyon romantikus ez a férfi, és ha jól érzem valami oktatatásszerű tevékenységet végez. Művészetek sem közömbösek számára.

Remélem tudtam egy kis iránymutatást adni, a jelenlegi helyzetben sajnos nem lehet többet.


Üdv. Laci

2012. okt. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Laci csak poénkodik...
2012. okt. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem szokásom poénkodni, főleg nem ilyen dolgokkal.
2012. okt. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Szia Laci.

Nagyon sokat segítettél. valóban oktat is de ez nem a fő foglalkozása. Miből gondolod, hogy érez irántam valamit?

2012. okt. 24. 18:21
 5/16 anonim ***** válasza:

Az intuícióm, mint belső jelképrendszer ezt mutatta a kártyán keresztül.

De itt úgysem hisznek ezekben a dolgokban.

2012. okt. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Egyébként minden igaz, amit Laci leírt.
2012. okt. 24. 18:25
 7/16 A kérdező kommentje:
Én hiszek a jóslásban
2012. okt. 24. 18:26
 8/16 anonim ***** válasza:
Őket se ítélem el ezért, mert nem hisznek. Mindenkinek saját joga miben hisz. Csak legalább ne pocskondiázna mást, ha nem tud az egész dologról semmit sem. :)
2012. okt. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy mit keresnek ebben az ezotéria kategóriában, ha nem hisznek. Amúgy nekem is van tarot kártyám, de nem tudom értelmezni, pedig rengetegszer próbáltam.
2012. okt. 24. 18:42
 10/16 anonim ***** válasza:
Kell hozzá egyfajta belső látás. Ha érdekel, akkor priviben tudok segíteni célzott meditációkkal is 3. szemre. :)
2012. okt. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!