Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodhattam ezt? Bővebbe...

Miért álmodhattam ezt? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Azt àlmodtam,hogy volt egy gyerekem,pàr hònapos lehetett.Szoptattam,simogattam,beszéltem hozzà,szeretgetten,fogtam a kezét mikor aludt.Mostanàban kicsit érzèkenyebb volt a mellem mint àltalàban,és szúrt a hasam.Lehetséges,hogy beképzeltem, hogy terhes vagyok,ezért àlmodtam ezt? Majd csak pàr év mùlva szeretnèk gyereket,de az biztos,hogy ugyanígy fogok bànni vele,mint az álmomban és élvezni fogom ha vele lehetek.Csak hozzàértő és normàlis vàlaszokat szeretnèk!! 20/N

2012. okt. 24. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán tudat alatt már nagyon vágysz egy babára. Vagy gondoskodó lélek vagy. Nem tudom. :) Mindenesetre sok sikert majd a későbbiekben a babához.
2012. okt. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Mindkettő igaz :). Nagyon jo lenne már babàzni,de még nincs hozzá megfelelő hàttér. nagyon gondoskodò lélek vagyok,szeretek a szeretteimmel törődni!
2012. okt. 24. 16:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is az van, amit az első írt.

Adnék még egy jó tanácsot.

Ha gyereket vállalsz majd tartsd távol az ezotériától, mert hülyeségek egyvelege az egész és buta lesz tőle.

2012. okt. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!