Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álom az álomban, eléggé nagy...

Álom az álomban, eléggé nagy a félelmem ez ellen a ma történtek után, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ez volt az első "álom az álomban"-om...

A főálmom meg a másodlagos (nem volt vmi jó álom) között, miután felébredtem a másodlagosból, víziókat éltem át: mint ha egyszerre lettem volna a két álomban... Ezt megpróbáltam megakadályozni és szorongtam, feszültem a nagy erőlködéstől és a (halál)félelemtől.

Ezért nem bírtam, csak nagyon nehezen és egyre kevésbé mozogni... Minél távolabb mentem az ágyamtól annál nehezebben ment a mozgás. Sikerült elhagynom a szobám és 1 teremféleségbe kerültem ahol volt 1 tábla. Minden erőfeszítésemmel próbáltam kiáltani, de nem volt ott senki és semmi... Felírtam hát a táblára hogy HELP ME és a halálomra készültem... TUDTAM hogy nem valóság mégis azt hittem. Ekkor kitaláltam, hogy mi lenne ha visszamennék az ágyamhoz és láss csodát: egyre könnyebben mozogtam az ágyamhoz közeledve és a vízióképek is kezdtek elmúlni. Nekem se kellett több, ledőltem az ágyra és behunytam a szemem. Egyből jött a WILD technikára jellemző átmenet az ébrenlét és álom között, és akkor tudtam, hogy vége, felkelhetek.

Felkeltem, rohantam a fürdőszobába hogy megnézzem magam. Egy falfehér énem nézett vissza tág pupillákkal és izzadó homlokkal... Reszkettem a félelemtől de még visszagondolni is rossz a történtekre.

Előzménye, hogy 14:30-kor szólt az ébresztő, felkeltem és kinyomtam.

Visszafeküdtem kipróbálni a WILD technikát, hogy még mindig megy-e. Ment, és kialakítottam a főálom környezetét: a szobámat. Kíváncsi voltam milyen, ha elmegyek álmomban is aludni.

Feltételezéseim szerint az ébresztőnél megállt egy REM szakasz, de mikor visszafeküdtem egy új kezdődött, a tudatos és mivel úgy döntöttem hogy alszok, folytatódott a 2. REM szakaszon az első és ezért nem tudtam felkelni a RÉMMÁLOMBÓL.

Bocsánat a hosszú és talán nem teljesen egyértelmű szövegért, de eléggé félek még most is, hogy mi van, ha megint valami ilyesmi történik… Eléggé depressziós hangulatban vagyok ez miatt. :S

17/F



2012. okt. 24. 22:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Körülbelül olyan érzés, mintha kicsúszott volna a kezem közül az irányítás...
2012. okt. 24. 22:15
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia,

úgy érzem egy asztrálutazásod volt. Asztrális testeddel kiléptél a fizikaiból. Minden éjjel történik ilyen, de általában nem tudatos. Nos mivel végig éber állapotot tartottál fent, ezért tudatosan megtapasztaltad ezt.


Semmi gond nincs, az éteri-alsó asztrál síkon bolyongtál kicsit, mely a fizikai síkhoz legközelebb álló valóság. Sokan azt hiszik csak fizikai testünk és világunk létezik, aztán előbb-utóbb mindenki megtapasztalja az igazi valóságot. Jó úton indultál el, és ne félj! Ne legyél depressziós emiatt, inkább örülj a tapasztalásnak. ;)

2012. okt. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Nézd meg az Eredet című filmet és megérted.
2012. okt. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
És a haláltól sem kell félni ;) A halál inkább az itt maradottaknak fájdalmas. A távozóknak megvilágosodás..
2012. okt. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért a halál elég félelmetes, mivel megszűnsz utána létezni...
2012. okt. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Testen kívüli élményre tippelek(vagy asztál utazás, ahogy már itt valaki említette).Elsőre ez sok ember számára ijesztő, mert észlelik, hogy nem álomról van szó, de néha mégis másabb, mint a valóság.De vannak olyanok is akik a fizikai síkra lépnek ki az asztráltestükkel és akkor még ennél is valóságosabb az élmény.Tehát ez nem álom, hanem valóság, csak más síkon.Nincs benne semmi félelmetes, nekem egy ideig minden napra jutottak ilyen élmények.Ha megérted, mi történik ilyenkor veled, nem fogsz félni, talán még várni is fogod.
2012. okt. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja igen, egyébként ezek a technikáid(nem hallottam még róluk, de gyanítom, tudatos álommal kapcsolatosak), ezek is okozhatják a testen kívüli élményt.Nem mindig azt kapod, amire számítasz az ilyen kísérletezgetések során.
2012. okt. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
aggasztó az asztrál utazazás utáni gyanus rossz közérzet. ha valóban tudatosan álmokat hozol létre bizonyos teknikákkal, nem árt vigyázni a materiális illetve spirituális felkészültsegre. ha gyenge vagy e téren erősíts, és bontakoztasd ki magad. vagy elösszőr csak révülj (sámánisztikus transz állapot). hidj nekem kérlek mert fiatalnon kisérleteztem a futharkokkal (rúnaszavak) és ma is iszom ennek a levét (betegségek).
2012. okt. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
én nem mernék kísérletezni a tudatos álommal, és ha ilyen rossz tapasztalataid vannak, szerintem hagyd abba, ez egy veszélyes terület. nem tudjuk, mi van ott.
2012. nov. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Legutóbb,mikor hasonlót álmodtam, 3 démon üldözött a szobámban,de leráztam őket szerencsére. :)
2012. nov. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!