Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, hogyha álmomban...

Mit jelent, hogyha álmomban fociztam, de hirtelen ijesztő dolgok történtek?

Figyelt kérdés

Minden ment normálisan a pályán, aztán hirtelen kitört a vihar és a csapattársaim helyett mindenféle szörny volt a pályán. Vámpírok, kaszások, vérfarkasok, meg a suli igazgatója Diabló-jelmezben.


Ott rettegtem, aztán elkezdett egyre hangosabban hallatszani a Dragon Ball Z főcímdala, erre felbátorodtam, elkezdtem cikázni, és amikor belerugtam a focilabdába, az tűzlabdává változott és kinyírta az ellenfeleket. Szétrepedt a farkascsorda meg minden, de aztán véletlenül fejberugtam magam a tűzlabdával és ettől felriadtam.


13/F


2010. szept. 6. 23:50
 1/3 anonim válasza:
Hm:) Ez "nagyon ritka" jelenség, RÉMÁLOMNAK hívják:). Nem kell feltétlen átvitt értelmű jelentéseket kutatni, biztos izgultál egy meccs miatt, vagy éjjel rossz volt a gyomrod/hasad és ezért álmodtál rosszat, vagy fáztál vagy valami olyat néztél előző nap vagy játszottál a gépen, amiben hasonló elemek voltak. Ha épp vihar volt, attól is lehet hülyeségeket álmodni. Remélem nem vártad, hogy majd azt írom, h "igen, a jövőbe láttál, a gonosz elérkezik a focimeccsen". Az agy bonyolult dolog, az álmokra nehéz magyarázatot adni, de az érzések és a nemrég befogadott dolgok furcsa egyvelege az álom.
2010. szept. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi szokatlant nem írtál.Ezek számítógépes játékok szereplői,gondolom a jobb horrorfilmeket se veted meg,és hát a dragon ball is egy létező rajzfilm.A tudatalattid eljátszott ezekkel az emlékképekkel,és belekeverte az iskolád,tanárod,barátaid,akik szintén részei az életednek.Ez egy színes kaotikus egyveleg az átélt élményeidből,jelentése nincs,tanulsága: ne tömd a fejed a sok szeméttel.
2010. szept. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
. Azok az erőteljes hatások és élmények, amelyek az ébrenlét óráiban érnek bennünket, természetesen befolyásolják az álmainkatAzok a mindennapos dolgok is felszínre jöhetnek az álmainkban, amelyek elalváskor vannak az elménkben.Néha, amikor megpróbálunk megoldani egy problémát, akkor jut eszünkbe a megoldás, amikor alszunk. Ez talán azt tükrözi, hogy nem csak álomból áll az alvás. Egy része gondolkodás.
2010. szept. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!