Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kétségbe estem! Pont most...

Kétségbe estem! Pont most hogy felkeltem. Nemvolt valami "élvezetes" álom sőt . Nagyon kíváncsi lettem vajon ennek van jelentése?

Figyelt kérdés

Valakivel ki*sztam nemtudom miért és többet nem beszéltünk én elszöktem de nálam maradt egy maszk

ami az övé volt és egy ilyen lovon razziázó emberkék

járták csapatostul a városokat és azt üvöltötték hogy vedd fel vedd fel (gondolom a maszkot) és végül is abba hagyták én amikor megszöktem volt egy iskolába

egyszerűen oda tévedtem valahogy volt benn egy régi

ismerősöm aki sírt is de hogy miért azt se tudom mennem kellet tovább következő kép az hogy lett egy barátnőm és talált nálam valami port amit 1 hónapra osztok be de 1 héttel előbb jött és kiderült hogy terhes a barátnőm és valahogy az került képbe hogy felhúzta a pólóját és rá volt valami írva és beugrott az a kép hogy nem egy baba van a hasába hanem valami más talán kecske nem tudom ár pontosan idézni ..


Mikor felkeltem kétségbe estem kicsit... szerintetek miez ?



2012. okt. 31. 17:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez egy idióta álom, semmi több :D
2012. okt. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!