Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » 2 álom egy éjszaka. Mindkettő...

2 álom egy éjszaka. Mindkettő vízben történik. Az egyik egy folyóban amiből menekülnék, a másik egy kisebb tengerben. Jelentése?

Figyelt kérdés

az első álmomban egy férfival voltam a víz alatt ahol fel akartunk robbantani egy víz alatti állomást, menekültünk a robbanás előtt, de a férfi segíteni akart nekem, és meghalt. Én kijutottam, majd köröztek a helikopterek, a csónakomhoz akartam menni (egy kis betonszigeten álltam a tenger közepén). A csónakom kb 20m-re állt tőlem, át akartam ugrani, és egy másik hajóra érkeztem meg, ahol azt hittem rendőrök lesznek, de néhány másik ember volt benne akik nem beszéltek semmilyen nyelven csak a sajátjukon. Elvittek a városba. A kis csónakkal nem csak a vizen közlekedtünk, hanem ugyanúgy a beton-utcákon is.


A másik álmomban bicikliztem, ami egyszercsak eltűnt alólam és léptem egy nagyot és belekerültem egy folyóba, ami nem volt túl nyugodt, és engem az ellenkező irányba sodort mint amerre ment. Ki akartam úszni a partra, volt ott egy kis lépcső, ahol egy horgász állította fel a kis székét, de nem akart észrevenni engem pedig csak pár méterre voltam tőle. Megpróbáltam máshol kimászni, ahol gyökerekbe kapaszkodtam, amik elengedtek, megpróbáltam a lépcsőt megint, a horgász eltűnt, én felébredtem, nem tudom vajon kijutottam-e.


Vélemény ezekről valakinek aki jártas az álmokban?

( Az első kissé akció-filmesre sikerült, de nem néztem semmi filmet mostanság)


2012. okt. 31. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. okt. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy érzem hajszolsz nagyon valamit, és kétségeid vannak, hogy valóban megvalósítod, eléred e ezt a kitűzött célt.

Az első álom viszont arra utal, ameddig folytatod a célhoz kikövezett utadat sok ellenséggel kell majd szembenézned, és igazságtalansággal. Viszont lesz egy segitőd is, aki segíteni fog neked ebben. Az, hogy meghal azt jelenti, hogy már nem lesz rá szükséged egy idő után, hogy elérd a célod. A városba jutás pedig egyértelműen a terved megvalósulását jelképezi. :)

2012. okt. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Van benne valami. Új országba költöztem egy pár hónapja, ésszerű a valaszod. Nagyon nagyon köszönöm!!!
2012. nov. 7. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!