Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » M? It jelent az álmom?

M? It jelent az álmom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam,hogy Ausztráliába utaztunk a családommal 1 hónapra és albérletben laktunk a tulajdonossal meg a családjával.Körülöttem tiszta idegen emberek voltak csak 1x tünt fel egy ismerősöm.

A családnak volt 3 fia.Nem emlékszem a nevükre csak vmi olyasmire emlékszem,hogy:SCD John... vagy vmi ilyesmi...facebookon próbáltam rákeresni,de igy lehetetlen :(...

2 fiú helyes volt...vagyis a kisebb az 16 a nagyobb 19 volt.A 3 nem jött be,kicsit duci volt meg am is kisebb volt nálam(barna szem,fekete haj,kreol bőr).

A 19 éves(fekete haj,kicsit borostás az arca,barna szem,kreol bőr) próbálkozott nálam,de én mindig a 16 évessel szerettem volna lógni(szőke hajú,barna szemű,alacsony-de nem alacsonyabb,mint én...elég alacsony vagyok,de emlékszem magassarkúba voltam...am a fiú a korához képest nem nézett ki annyinak amennyi).

Mikor elkezdtünk beszélni,odajött az az ismerős és lesmárolta.Pedig tudom,hogy nem bukik a kb. vele egyidős csávókra.N mind1 el is tünt :D...később játszottunk kártyán akk is tiszta ismeretlenekkel,de jól éreztem magamat velük.Később elmentünk a szobájába(arra is emlékszem milyen volt)és elkezdtünk beszélgetni,aztán smárolni meg hökhöm...jól esett :D.

De annyira jó lenne,ha megtalálnám facen vagy ez vmi jel,hogy fogok evvel a csávóval talizni,hogy igy emlékszem rá??v mi ez?



#álom #ember #ausztrália.
2012. nov. 4. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem valahol -tv-ben, neten stb- láthattad egy fél pillanatig, de a tudatalattidban előjött. Az álom eleje utalhat arra, hogy ugyan vannak jó ismerőseid, megvan a magad társasága, de mégis magányos vagy, és ezért ragaszkodtál annyira a sráchoz. A vége pedig alighanem a (szexuális) vágyaidat tartalmazza. :)
2012. nov. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
tv-t nem nézek,neten tuti nem láttam max. az idősebb srácot,mert has. joe jonas-ra vagy a 1d-ből az egyik srácra...hát nem tudom,lehet azért mert magányos vagyok :(...a szexuális témával egyet értek :D.
2012. nov. 4. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!