Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet a visszatérő álmom?

Mit jelenthet a visszatérő álmom?

Figyelt kérdés

Már nagyon pici korom óta álmodom ezt, nem is tudom hogy mikortól. De éjszaka futok egy erdőben és gyerek vagyok vagy csak olyan magas mint egy kisgyerek. Farkasok kergetnek és morognak vagy csak futnak és hallom a szuszogásukat meg a zajukat de ott vannak mögöttem meg mellettem. És ha egy patakon átjutok akkor megmenekültem, ha lassú vagyok akkor megölnek.

Ha nem is ezt álmodom akkor is mindig farkasok kergetnek, néha egy fehér farkas megment a többitől de az ritka. Mit jelent ez? Miért tér mindig vissza?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2012. nov. 9. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
A rémálmok való életbeli gondokból erednek legtöbbször... Gondold át a gondjaidat, mik zavarnak, min stresszelsz, stb. Ha megszünteted valószínüleg csökkennek ezek az álmok is.
2012. nov. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a fura hogy ha nem velük álmodok akkor a következő napom rossz lesz. De miért pont farkas, és a fehér akkor miért ment meg?
2012. nov. 9. 10:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért ment meg, mert meg akar utána dugeszolni.
2012. nov. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A tudatalattid generálja az álmod... senki se tudhatja, hogy miért pont az...
2012. nov. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt egy olyan negatív élményed gyerekkorod óta, ami a farkasokkal van kapcsolatban. Lehet akár egy egyszerű TV film, vagy az állatkertben, ahol megijesztettek.
2012. nov. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A fehér farkas viszonylag jó szándékú..... de nem menj erdobe!
2012. nov. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!