Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Évek óta van egy visszatérő...

Évek óta van egy visszatérő álmom, mégpedig az, hogy menekülök, futok valami/valaki elől. Néha olyan is van, hogy egy helyben futok és csak azt látom, hogy aki elől menekülök az csak közeledik, de én nem tudok menekülni. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
2012. aug. 17. 09:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hogy nem tudsz kibújni a kötelességeid alól :)
2012. aug. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vladislav83 ***** válasza:
Milyen probléma van ami nyomasztó számodra, de mindenképp meg kell oldanod? Szerintem ez elől futsz. Nézz szembe vele ès oldd meg. Hajrá!
2012. aug. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

lehet a kötelesség lesz a ludas, de egyszerűen muszáj megcsinálnom őket. ilyen házimunka meg társai, mert más nem fogja helyettem. meg lehet azért is van mert mindig én vagyok az első akit megtalálnak, ha valamit el kell intézni.


problémáról meg nem tudok, mert most pár hónapja változtattam radikálisan az életemen. kiirtottam mindent ami miatt rosszul éreztem magam eddig. (ill van egy egészségügyi jellegű, de azzal meg az orvosok nem tudnak mit kezdeni, mert nincs organikus elváltozásra utaló jel és minden egyéb leletem negatív)

2012. aug. 17. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!