Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az ha évek óta...

Mit jelent az ha évek óta sűrűn álmodom ugyanazzal a személlyel?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm (lány vagyok én is), még az óvodában ismerkedtünk meg. Sokszor álmodom vele már évek óta. Nem minden nap, viszont nagyon sűrűn. Rajta kívül szinte soha nem álmodom a barátaimról, a szüleimről is csak ritkán. Sokszor olyan helyzetekben vagyunk álmomban, ami teljesen irracionális (egyszer űrutazáson vettünk részt, ugyanerről az utazásról sokszor álmodtam de akkor ő nem volt ott.). Legutolsó álmom vele a napokban volt, akkor egy ismeretlen helyen egy ismeletlen férfival voltunk egy lakókocsiban, majd összevesztem a barátnőmmel, és ő elment, de akkor már nagyon bántam hogy megbántottam. Mit jelent az, hogy sűrűn álmodom vele?

2012. nov. 15. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szereted.
2012. nov. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én meg normális kérdéseket.
2012. nov. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Shanokk ***** válasza:

Hú ez nagyon jó kérdés! Én is töprengtem már ezen, bár nálam sokkal hosszabb időről van szó. Én már 24 éve magammal álmodom!!!!!


:-O

2012. nov. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kukaricsi válasza:
talán a jövőben fontos szerepe lehet az életedben
2012. nov. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!