Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy visszatérő álmom,...

Van egy visszatérő álmom, hogy a barátom megcsal és mindig ugyanazzal a személlyel?

Figyelt kérdés

Olyan szinten visszatérő, hogy volt olyan 1 héten4-5x álmodtam, de viszont olyan is, hogy kimaradt 1-2 hónapig.. Volt olyan is, hogy sírva keltem nem egyszer :S

Már elegem van... annyira sokat görcsölök rajta, hogy mindig előjön és ha meglátom azt a bizonyos személyt elmegy az élettől is a kedvem. :S Ez miért van?


2009. nov. 24. 17:40
 1/5 anonim válasza:

Jó a kapcsolatod a pároddal? Bizalmatlan vagy vele?

Így nehéz válaszolni.

2009. nov. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért álmodsz róla szerintem,mert konkurenciát látsz a lány személyében és már túlgörcsölöd a tudatalattidban,hogy az a lány jobb,szebb stb..és ez az érzés előjön álmaidban.

Nyugi csak álom,ne görcsölj rajta. Próbálj meg teljesértékű és boldog párkapcsolatot alakítani,ne pedig azon rágódj vajon igaz-e az álom (feltéve ha megbízol a párodban)


16L

2009. nov. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
FÉLSZ,H MEGCSAL VELE
2009. nov. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát végülis régen volt köztük 1-2 dolog mikor nem voltunk együtt.. Én bízok benne csak annyira rossz erre visszagondolni mert részleteket is tudok.. -.-.. és a csajt 1 héten 5x látom napi 6 órában.. sőt van amikor egy héten 6 nap..
2009. nov. 24. 17:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Félsz, hogy megcsal téged a barátod, ezért álmodsz ilyet. Velem is volt már... Tisztázd magadban a dolgokat, barátod azért van veled, mert TÉGED szeret, és nem másik csajt :)
2009. nov. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!