Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom ezt?

Miért álmodom ezt?

Figyelt kérdés
Már többször is azt álmodtam , hogy kijöttem otthonról, sétálgattam és betévedtem egy kórházba. Ott elkezdtem beszélgetni egy 10-14 éves lánnyal, akivel beszáltam egy liftbe és elkezdett nagyon gyorsan felfele menni a 7.re és amikor elbúcsúztunk kérdezte az egyik dolgozó, hogy kivel beszéltem és elmondtam a lány nevét(már nem emlékszem rá) és mondta hogy az nem lehet mert ő nemrégiben meghalt. Utána rajzol nekem és írt is egy levelet amit nem néztem meg csak megtaláltam egy szekrényen. A következő amire emlékszem hogy volt 1 gonosz macska amit megfojtottam, mert valami vírust terjesztett és nem szabad volt érintkezni a vérével mert akkor én is olyan lettem volna. Ha álmodok akkor csak ezt szoktam. :/ ne nézzetek hülyének nagyon rémisztő ... 15/f

#kórház #álom #lány #halott #halott kislány
2012. nov. 17. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem forgass ebből filmet. Biztos kasszasiker lenne.


Fapuma

2012. nov. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem annyira vicces ahogy gondolod...
2012. nov. 17. 16:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Te állatkínzó!!!
2012. nov. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
a macska elméletileg a szerelemet jelképezi...
2012. nov. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Történt veled valami, amit még nem dolgoztàl fel? Halàleset, szakítás, ilyesmi? Az ilyesféle àlmokban manifesztálódik.
2012. nov. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha ez álom volt,azért álmodtad,mert aludtál.Máskor ne aludj el. De főként ne hülyíts senkit.
2012. nov. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

a lift az a hangulatváltozás

a levél az érzékenység

a macska érzékenység

a halott a megvalósíthatatlan dolgok

2012. nov. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezeket most találtad ki?
2012. nov. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

a level a kapcsolat bocs...

amúgy megem érdekel az álmok jelentése és a sajátomét mindíg megnézem mit jelen

2012. nov. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

a level a kapcsolat bocs...

amúgy megem érdekel az álmok jelentése és a sajátomét mindíg megnézem mit jelent

2012. nov. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!