Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt az eddigi legszörnyűbb...

Mi volt az eddigi legszörnyűbb rémálmotok?

Figyelt kérdés
Vagy ha van visszatérő rémálmotok akkor az is jó lesz ;)

2012. nov. 22. 04:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer ezt álmodtam, elég rémes volt!


Az utcán felborult egy kamion, tele volt

emberi testrészekkel szervekkel. A baleset után a véres barabok szanaszét szóródtak az úttesten. Egy agy csúszott a lejtős úton, utolért egy béldarabot. A bél megkérdezte az agyat, hogy hova megy, mire az agy azt felelte, hogy siet mert pisilnie kell!

2012. nov. 22. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ahahahahahaha
2012. nov. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Malats ***** válasza:
Én egyszer a slozira bevonultam hányni megkészülve. És térdelés közbe besötétült a téma. Kb mintha a gonosz pokol leiras jelent volna meg, minden lény engem akart, a barátaim kinoztàk, én meg menekültem ami kifért. Nem volt semmi. Amikor fel ébredtem, örültem.
2012. nov. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%

Olyan szörnyű, hogy le se bírom írni.

Azt volt az álmomban, hogy feljöttem ide a gyakorira és megláttam, hogy van egy új kategória, valami ezotéria.

Kíváncsiságból rákattintottam, de nem kellett volna, mert így megtudtam, hogy rengeteg olyan ember van, aki mesevilágban él, nem tudja megkülönböztetni a valótlant a valóságtól, ehhez még buta is, de okosnak hiszik magukat.

Szerencsére ez csak egy álom volt és a valóságban nincs ilyen :)

2012. nov. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Egyszer azt álmodtam,hogy Lendvai Ildikó ébresztget friss kaláccsal és kakaóval!

2012. nov. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Zsizsik666 ***** válasza:

Én kiskoromban azt álmodtam, hogy egy róka kiette a belem, utána kergetett az ufó játékok és a nagy zombikutya meg akart gyilkolni.

Rengeteg játékom volt, anyám jó ízlésére vall, hogy sajnos mindegyik valami horrorfilmből származó vérengző állatra/más lényre hasonlított.

Volt valami képregény is, szintén nagyon ronda volt benne minden, álmomban meg tudtam, hogy ott van mellettem, nem bírtam a stresszt, s lehánytam a képregényt, végre ki lett dobva:D

2012. nov. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Van egy sorozat, a Fullmetal Alchemist. Van benne egy szereplő, akit Falánknak hívnak. Ez a Falánk BÁRMIT megevett, legyen az fa, vas vagy ember. Durván 7 éves koromban néztem ezt a sorozatot. Egyik éjszaka azt álmodtam, hogy Falánk leharapta a fejemet. Eléggé megijedtem! :D
2012. nov. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Melóhelyen voltam,és Chucky volt a főnök,a gyerekjátékból.a raktári sorok között futkosott,lehetett hallani,ahogy tipeg,mint a filmben.mindenkit b...szogatott,egy rohadt zsarnok volt,de aztán fellázadtunk ellene,és halálra rugdostuk:D

De volt,hogy egy zombie csaj meg akart fojtani,úgy,hogy a gyűrűjét,meg az ujjait dugta le a torkomon.

2012. nov. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát nekem volt egy nagyon szörnyű álmom...Egy teljesen idegen albérletben laktam, becsuktam az ajtókat, de mindig, amikor visszanéztem, nyitva voltak! Kiment az áram...Ijesztő kántáló hangokat hallottam meg hangos dübörgést, tudtam, hogy valami nagyon nem stimmel. Foszforeszkáló vodoo szimbólumok jelentek meg a falon...Utána visszajött az áram, én úgy beszartam, hogy lerohantam a földszintre és benyitottam az egyik lakásba és ott állt Mohinder Suresh a Hősökből! Kva nagy hasa volt, mint egy 9 hónapos kismamának és tudtam, hogy valami petékkel van tele! Hogy be fog valahova petézni! És a lakása is gusztustalan pókhálóval volt beszövögetve, undorító volt!
2012. nov. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Az egyik szörnyű rémálmom nekem az volt, hogy volt egy újságosbódé a város közepén, ahol egy öreg bácsi árulta az újságokat, volt valami még az öregemberen kívűl ott: egy malacfej kézzel,lábbal. Megölte egyik nap az bácsit és kiszabadult az újságosbódéból, aztán elkezdte felfalni a város népét. Sok embert megevett, köztük engem is félig, nem tudott befejezni,mert felébredtem hála az égnek. :D
2012. nov. 23. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!