Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom mit jelenthet?

Nagylzs kérdése:

Ez az álom mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Valaki egy fehér-kék csíkos bevásárlószatyrot húzott a fejemre. De nem rászorította, csak úgy lazán volt a fejemen. Próbáltam lélegezni, de nem nagyon sikerült. Ekkor valaki összenyomta a zacskót, és nagyon mélyen fellélegeztem. Olyan "végre tudok levegőt venni" érzés volt. Ettől kicsit megszédültem, és ülő helyzetből hátravágtam magam az ágyon. Melegség öntötte el a mellkasomat. Fektemben ránéztem, és fehér fényt pillantottam meg benne. Belőle sugárzott. Érdekesnek találtam, hogy teljesen hangtalan volt az egész. Fölnéztem a plafonra és láttam egy régi csillárt (de ez már egy másik helyszínen volt, nem ott ahol eredetileg hátravágtam magamat). Ezután újra magamra néztem, és egy rendkívül fényes fehér fénypont emelkedett ki a mellkasomból. De nem a szívemtől, hanem a másik oldalról. Ekkor kezdett el zsibbadni a fejem, és közben éles hangot hallottam. Ezen a ponton felébredtem, és deréktól lefelé viszketett az egész testem, még vagy 2 percen át. (De akkor már ébren voltam.)


Nos, ez mit jelent? És a viszketés honnan volt? És miért csak a lábamban?



2012. nov. 27. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem álom, én húztam a fejedre!
2012. nov. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vigyázz,mert az egy husigolyó volt!
2012. nov. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem először az arcodon feküdtél és a párnától nem kaptál rendesen levegőt, és el is zsibbadt valamid. Utána megfordultál, és a vér elkezdett megint rendesen keringeni benned. De most a nyakad feküdted el, ezért fájdult meg.

A viszketés is vérkeringési probléma lehet. Minden más csak töltelék.

2012. nov. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
végig a hátamon feküdtem. És nem vérkeringési probléma volt. Hanem a bőröm viszketett. Semmi zsibbadás, semmi izomgyengeség. Csak a bőrömet érintette, és azt is csak deréktól lefelé. Volt már keringési problémám, illetve feküdtem már el úgy a kezemet, hogy egy percig meg sem tudtam mozdítani. De ez nem olyan volt.
2012. nov. 27. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!