Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álábbi álmom?

Mit jelent az álábbi álmom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam hogy apám bejött az iskolába ofőhöz mert valami nagy balhét csinálhattam és utána apám megtörtént esetekről oktatott ki utána én nagyon bevoltam rezelve mert szünet közben történt.Utána így azt mondta hogy menj vissza otthon beszélünk én nagyon féltem anyira hogy nem ismerek rá kifejezést.De utána meg órás idő kieséss volt.

Utána meg otthon telyesen nyugodtak voltak pedig én egy nagy dolgot tehetem.

Barnás fény volt a szüleim otthon meg telyesen furcsán viselkedtek.



2012. dec. 3. 14:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Bármit is jelent (ha jelent valamit egyáltalán), az egyáltalán nem biztos, hogy köze van a sulihoz vagy a szüleidhez.

Egyedül a félelem a lényeg, az az érzés, hogy valami visszafordíthatatlan történt, és nem tudsz mit tenni már ellene. Szóval filózz el, félsz-e valamitől, vagy nyomaszt-e valami.

(De az is lehet, hogy csak túl sokat ettél este. :D)

2012. dec. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!