Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Aki ért az álomfejtéshez...

Aki ért az álomfejtéshez leírná hogy mit jelentene az alábbi álmom? :D

Figyelt kérdés

Eddig soha nem foglalkoztam az álmaimmal, vagyis azok jelentöségeivel..

De a napokban gyakran álmodom ehhez hasonlókat:

(EZ MÉG NEM AZ ÁLOM) Van egy lány akivel jártam régebb, és szeretem, csak annyira fura, nem tudtam kiismerni, és aztán vége is lett a kapcsolatunknak sajnos...(.. az álmomban pedig mindig az van, hogy megyek valahol,hirtelen előttem terem a lány, de amikor meglát dühödve tovább megy mintha haragudna rám, én meg leszolitom, és mondom neki hogy nem akarsz valamit elmondani, ő meg zokogva a nyakamba borul...


Már három éjszaka is ezt álmodtam, persze nem pont ugyanígy, de mindig ez volt a lényege... kiváncsi vagyok vane jelentősége :D..


Aki ért ehhez tényleg, az kérem írja le.

Köszi előre is


2011. jún. 17. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Szeretnél újra összejönni azzal a lánnyal, de úgy, hogy ő tegye meg az első lépést, mert te bizonytalan vagy.
2011. jún. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

... aztaa :D:D:D

Ezt... ezt meg honnan olvasod vagy :D

Mert tisztára igazad van, tényleg így van :)..bár ne így lenne a valóságban.


De Köszi :D

2011. jún. 17. 19:07
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Hozzáértőtől vártad a választ, nem?
2011. jún. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

...de igen :D .. sőt örvendek is.. igy legalább "több" bizalmam lett eziránt..:)

Ja és még valami.. irtad ugye amit irtál.. ez egy tény..

De meglehet tudni azt hogy esetleg hogy lesz vagy valami mást? Hogy mi fog változni vagy ilyesmi

2011. jún. 17. 20:47
 5/5 3rdeye ***** válasza:
100%

lelkiismeret furdalásod van, mert úgy érzed megbántottad, és nem tudtad teljesen megismerni, vagy az irányításod/ellenőrzésed alá vonni(?)


gondold át, hogy tényleg szerelemből akarod újra a lányt, vagy pedig a lelkiismeretfurdalás miatt

2011. jún. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!