Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mostanában majdnem midnen...

Mostanában majdnem midnen éjjel Vele álmodok. Ilyenkor együtt vagyunk, boldogok vagyunk, és szeret engem. Van ezeknek valami jelentőségük?

Figyelt kérdés

Az egyik éjszaka azt álmodtam, hogy azt mondta, azért nem jött össze eddig velem, mert nem voltam elég határozott. De mostmár érzi, hogy tényleg szeret. Szóval, ma éjjel pl azt álmodtam, hogy együtt táncoltunk és nevettünk, azelőtt való éjszaka csókolóztunk, még azelőtt meg bemutatott a barátainak. Szóval mindig ilyeneket.

És nem, nem arról van szó, hogy "ezt szeretnéd-ezt álmodod", nem, mivel mostanában nem gondoltam rá annyit, mostanában kezdtem beletörődni, hogy ez így kellett legyen, és kezdtem elfelejteni.

Tudni kell, hogy nem voltunk együtt, ő tisztában van vele, hoy szeretem, de ő most nem akar kapcsolatot. Mégis, néha, egy-egy mondatából úgy érzem, hogy ő is érez valamit irántam. Olyan furcsa. De tudom, hogy így van. Csak bele kell nézni a szemébe...annyira őszinte...



2012. dec. 27. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak nem JB?
2012. dec. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lelked mélyén végtelenül gyűlölöd
2012. dec. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 PrettyVillain ***** válasza:
Az igazság az, hogy szeretnéd, hogy így legyen azért álmodod ezt. Megválaszoltad saját magadnak tulajdonképpen. De ha mégsem lenne igazam, és a közeljövőben összejöttök, és minden beteljesül amit álmodtál, kérlek írd le. Bár, ha azt mondta hogy nem akar kapcsolatot, valószínűleg ( ne haragudj meg) de veled nem akar kapcsolatot, ezért mondta. :/ De sok sikert.
2012. dec. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

igen.

Az emberi agy olyan dolgokat is felfog amit a tudatot nem biztos. Lehet érezted, hogy mi volt a gond, vagy keresed a magyarázatot rá, hogy mi volt a gond köztetek.


Nem kell, hogy folyton rá gondolj. A lelked attól még utána sóvárog. Az eszedet becsaphatod de a szívedet nem.


Ebben az álomban semmi misztikus nincs. A szíved írja a forgatókönyvet.

2012. dec. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

elsőnek: nem JB, hanem az anyád. örülök, hogy ilyen jól szórakozol rajtam, ha értelmeset nem tudsz mondani, akkor kár a gőzért, most gondolom azt hiszed, nagy poént mondtál, és várod, hogy mikor kerülsz fel kommenthuszárra.

többiek: köszönöm a választ, hülyeség volt feltenni a kérdést, senki nem érezheti és tudhatja azt, amit én. De mégegyszer köszönöm, hogy ti legalább valami értelmeset mondtatok, nem egy olcsó, vagánykodó JB viccet.

2012. dec. 29. 01:51
 6/8 anonim válasza:
Azért álmodol vele ilyeneket mert szereted és szeretnéd hogy a valóságban is így legyen hiába törődöl bele hogy nem akar tőled semmit. És mint ahogy az egyik kommentelő írta, a szivedet becsaphatod de az eszedet nem. Vagy vmi ilyesmi :)
2013. febr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ja pont fordítva :D az eszedet becsaphatod de a szivedet nem.
2013. febr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha valaki még olvassa ennyi év után...az egyik válaszadó megkért, írjam meg a végét. Hát, vége az remélhetőleg nincs, de lassan három éve együtt vagyunk :) Kellett pár év neki is és nekem is, hogy "felnőjünk" ehhez a dologhoz. Látom, hogy 2012-ben írtam, nos, rá 5 évre -részemről sok barát, részéről sok barátnő után- egymásnál lyukadtunk ki. Nem bánom, hogy nem akkor történt meg, amikor írtam ezt a kérdést, sok minden más lett volna, és semmi sem véletlen. Lassan az esküvőnket tervezzük, és mindennél többet jelentünk egymásnak. Mindenkinek kívánom ezt az érzést! Minden jót!
2020. máj. 14. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!