Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma nyúlós tojásfehérje...

Ha ma nyúlós tojásfehérje nyákom volt délelőtt, és tegnap éjjel együtt voltam a párommal, akkor ebből sikerülhet a baba?

Figyelt kérdés
Egyébként ebben a hónapban kezdtem el szedni az első doboz clostyt, és ma vagyok a 14. napon, és ma délelőtt volt nyúlós nyákom.
2011. máj. 27. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ovu teszttel és hőmérőzéssel jobban belehetne mérni; úgy értem nyák mellé. de szerintem van esély! drukkolok
2011. máj. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tegnap éjjel mielőtt együtt voltunk 36,3 volt (persze tudom nagyon ez nem jelenhet semmit) de mivel az alaphőm 36,5 36,6 így gondoltam hátha most lesz akkor. Reggel mikor megmértem 36,6 volt.
2011. máj. 27. 16:47
 3/7 A kérdező kommentje:
egyébként meg most voltam pisilni és most is egy nagy darab nyúlós nyák jött ki belőlem.
2011. máj. 27. 16:48
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen,de nekem a doki mondta,h a clostytól van
2011. máj. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akkor nem lehet belőle baba? nem is peteérésem van akkor? csak a closty becsap? és honnan tudom meg akkor, hogy mikor van peteérésem, mert ebből a nyákból szokták mondani:S....
2011. máj. 27. 16:58
 6/7 A kérdező kommentje:
meg amúgyis a clostyt azért kaptam hogy legyen peteérésem, így tehát látszik, hogy akkor mégis bevált, hisz van.
2011. máj. 27. 17:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Simán lehetett peteérésed! Bár mondjuk nálam nemcsak a 14. napon volt ilyen nyákom, hanem már előtte, sőt volt,hogy utána is!

Szóval lehet reménykedni. De azért az is kalkuláld bele,hogy még akkor sem jön mindig összeg rögtön, van peteérésed.

2011. máj. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!