Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álmom?

Mit jelenthet ez az álmom?

Figyelt kérdés
Elég gyakori, h arra riadok fel hogy álmomban leesek egy lépcsőről, vagy szimplán megbotlok, de sosem érkezek le a földre, mert felriadok...

2013. jan. 3. 21:34
 1/8 anonim válasza:
Talán azt jelenti, hogy valami miatt nem érzed biztonságban magad vagy bizonytalan vagy. Nekem is volt még gyerekkoromban hasonló álmom.
2013. jan. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
nekem is ugyanilyen álmaim voltak kissebb koromban, de utána elmúltak úgy,hogy nem történt semmi különös..de voltam egy helyen nagyon magas volt és vissza emlékeztem az álmaimra és elszaladtam onnan lehet,hogy figyelmeztetés,hogy valami veszélyes dolog történhet majd veled..mindig figyelj oda :) nekem 4-5 évvel később történt az és lehet,hogy ha nem figyeltem volna oda még baj is történt volna.az álmom miatt voltam óvatos :) általában az álmok figyelmeztetnek minket valamire. :)
2013. jan. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
áh ne aggódj, én már el se alszok... :D (azért válaszolgatok itt)
2013. jan. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Az ilyen álmokkal vigyázni kell. Én sokszor megálmodtam a jövőmet de szerencsére nem a rosszakat.

Annak örülj hogy felébredtél mert én álmomban meghaltam és nem riadtam fel és tisztán éreztem hogy kb milyen érzés meghalni, ugyanez volt amikor savba nyúltam.

2013. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Úgy értem álmomban nyúltam savba.
2013. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ilyen mindenkinek van rendszeresen, csak van aki nem emlékszik rá. Ez egy ősi reflexből ered, ami még abból az időből származik, amikor az ember őse még fán élt.

Ez a reflex figyelmeztette őket arra, ha közel volt ahhoz, hogy leessen alvás közben.

2013. jan. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
durván hangzik amit írtál kedves utolsó válaszoló
2013. jan. 4. 22:10
 8/8 A kérdező kommentje:
* utolsó előtti
2013. jan. 4. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!