Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tegnap olyan furcsa álmom...

Tegnap olyan furcsa álmom volt, két személy voltam egyszerre. Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
Szóval egy kicsit bővebben: egymás mellett álltunk, és mind a ketten 'én' voltunk, és egyszerre éreztem mindkét személlyel, de közben meg mindkettő én voltam.. és ráadásul én ugye férfi voltam, a másik énem meg egy nő.. eléggé furcsa volt, volt valakinek hasonló?

2012. dec. 29. 12:40
 1/9 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Igen,volt ilyen álmom és éppen tegnap jutott eszembe,hogy talán az egyetlen olyan álmom volt a közelmúltban,amelyre kristálytisztán emlékszem!

2012. dec. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szép :) Nekem úgy tűnik, az IGAZI szerelemre vágysz, lélektársi kapcsolatra :)
2012. dec. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kezdődő skizofrénia megjelenése a tudatalatti képeiből átjönnek a tudatos én "tárházába" motívum foszlányok, jó úton jársz e betegség kialakulása felé SÜRGŐSEN keress meg egy szakembert!!!!!!
2012. dec. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ilyen ébren is történhet, szívritmus zavar esetén, van mikor nem jut vér az agy azon részére, amelyik ezért felel és olyankor kívülről látod magad, mint te. Van egy ilyen ismerősöm és ez nm skizofrénia.
2012. dec. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, hát remélem nem vagyok skizofrén :) az meg igaz hogy valóban szeretnék egy igaz szerelmet. :)
2012. dec. 31. 15:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Az emberen belül van egy férfi és egy női oldal is, lehetséges, hogy a női oldaladdal, a női minőség energiáival találkoztál. Melyik oldalon álltál?
2012. dec. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
azt hiszem a nő jobb oldalán!
2013. jan. 1. 01:01
 8/9 anonim válasza:
Ez hülyeség, nem leszel skizofrén. xD Mindenkinek van egy "másik énje", többek között ezért is van olykor jelen az életünkben a döntésképtelenség. De ez más téma... xD A női éned valószínűleg a gyengébbik, érzékenyebbik feled. Az, hogy álmodban megmutatkozott, jelentheti hogy történt, vagy történni fog valami olyan, ami érzékenyen fog érinteni. Esetleg úgy érezheted hogy valami hiányzik.
2013. jan. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Állj le a fűvel!
2013. jan. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!