Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet? Álmomba,...

Kunu lenke kérdése:

Mit jelenthet? Álmomba, aludtam közben volt szerelmem csak megjelent a konyhámban edény a tűzhelyen benne gyöngyhagyma amire edényt színültig rakta rizzsel. Én felébredtem és a háta mögé álltam és ledöbbentem, hogy mennyire sovány lett 2-3 hét alatt

Figyelt kérdés
Én még mindig szeretem őt és nem tudom elfelejteni főleg,hogy nagy is a kór külömbség köztünk.De vajon mit jelenthet ?

2013. jan. 5. 09:11
 1/2 anonim válasza:
Sztem azt, hogy a tudatalattid folyton azt várja, hogy betoppan, mire felébredsz ott lesz. A konyha és a többi rész, hogy úgy érzed vele lenne teljes az életed. Soványság: a tudatalattid azt reméli, hogy ő is ilyen nehezen viseli a hiányod, hogy teljesen lefogyott
2013. jan. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
62%
Azt jelenti, hogy rajtad már a helyesírási szabályzat sem segít. :D
2013. jan. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!