Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Nemrég még utáltam az Alkonyatot,de már vagy 1 hete szeretem.Sosem szoktam filmekről,stb. álmodni,de most azt álmodtam,hogy én,Bella és a Cullen család egy farönkben ülünk,és valamire várunk.Hirtelen észrevett minket pár vérfarkas,és a vezetőjük Gandalf volt (sosem néztem meg a Gyűrűk Urát,csak az unokatestvéremmel játszottunk vele xboxon),azt mondta,hogy -Elkapni! És kb. 4 vérfarkas (ember formában) futott felénk.Hirtelen Bella kiugrott a hátam mögül,és az egyik vérfarkasnak a lábába beleharapott,és ez olyan lassított volt az álomban.De Bellának nem volt vámpír szeme,és hegyes foga se volt,de mégis két lyukat hagyott a vérfarkas bokáján.És kb. ennyi.Felébredtem.De ez már a harmadik eset,hogy ezt álmodom,és még a részletekre is vissza tudok emlékezni.

2013. jan. 5. 15:21
 1/5 anonim válasza:
Csak túl sok Alkonyat és Xbox, semmi más.
2013. jan. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de szerintem nem,mert (ezt véletlenül kihagytam) mielőtt megnéztem volna a filmet,azelőtt is volt hasonló álmom,csak ott idegenekkel voltam,akik vámpírok voltak,és ugyanúgy vérfarkasok támadtak meg minket,csak más volt a vezetőjük,olyan Legolas-szerű (bár biztos hogy ez az xbox miatt van) De a többit nem értem.
2013. jan. 5. 17:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Márpedig szerintem is az első válaszolónak van igaza. Ebben az álomban túl nagy értelmet ne keress.
2013. jan. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ez egyértelmű:


Kerüld el Gandalfot, és a vérfarkasokat XD

2014. jan. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem tudom talán utal valamire gondolkozz el az álmon és a részletein és a világban történő összefüggéseken és talán még lesz a válasz a kérdésedre
2020. dec. 25. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!