Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Na ez hogy sikerult? Ha...

Darky kérdése:

Na ez hogy sikerult? Ha valaki segitene jo lenne meg koszonem :D

Figyelt kérdés

Azt almondtam hogy a falumba kergetett 3 ember meg akartak olni. Futottam a temeto fele ott talakoztam az egyik baratommal az nem lenyeges, hogy ki volt.

mikor utol ertek es korbe vettek az emberek hirtellen valami azt mondta, hogy ez egy alom, es radobbentem,hogy ha ez egy allom azt tudok csinalni amit akarok es el kartam repulni onnan de nem tudtam csak magassabakat ugrani szerintem megvolt az ojan 5-6 meter magas is es a foldre erkezes egyaltalan nem is fajt.

Aztan hirtelen besotetedett es kb 3 utszaval tavolabb talaltam magam, jott egy csomo kutya jo nagyok voltak es ijedtembe nem tudtam megmozdulni nem tudom pontosan, hogy hany kutya volt. De valami hang mujra sugta, hogy "Alom"

Es akkor azt akartam hogy elrepuljek es felszaltam az egbe es gyorsan elkezdtem repulni nem tudtam megalni lattam fentrol az egesz kornyeket es minden tiszta kihalt volt es nem akart reggel lenni es egy embert sem lattam.

Arra ebredtem hogy a mcskam harapja a fulem :S

Nagyon ieszto alom volt de arra lennek kivancsi, hogy hogyan tudjam befolyasolni az almaimat mert csak egyszer sikerult :S

maskor sosem jutott eszembe, hogy almodok de az osztalyfonokom mondta annak idejen, hogy csinaljunk "Alom naplot" es minden erdekesebb almom le irtam oda :D

Nezegettem es akor talatam ra erre az almomra mit majdhogy telyesen elfelejtettem :D

Na de az a lenyeg, hogy hogyan befolyasoljam az almaim, hogyan juttassam eszembe almomban, hogy almodok?

(a helyesirasi hibakert elnezest meg tanulom a magyar nyelvet)



2013. jan. 4. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2013. jan. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ne aludj el... Almodj ebren.
2013. jan. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hogyan kell ebren almodni?
2013. jan. 5. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!